• ۱۴۸ بازدید
  • بهمن ۱۸, ۱۳۹۸
SlimBoat مرورگر وب سریع و قدرتمند

SlimBoat دانلود نرم افزار مرورگر وب سریع و قدرتمند اسلیم بوت در آنی یار. یکی دیگر از مرورگرهای وب با چند زبانه است که برخی از ویژگی های قدرتمند را در خود متمرکز می کند که بر سرعت، ثبات و افزونه ها تمرکز دارد.

رابط کاربری تمیز و آشنا است. بنابراین ، می توانید بوک مارک ها را اضافه و مدیریت کنید ، صفحه فعلی یا متن انتخاب شده را ترجمه کنید ، گروه ها را اضافه و سازماندهی کنید ، همچنین به تصاویر کوچک آخرین صفحات باز شده مشاهده و دسترسی داشته باشید.
SlimBoat یک ویژگی خودکار فرم را تکمیل می کند – با بهترین بازی ، فرم های ذخیره شده ، هویت فعلی یا هویت. از فهرست “ابزارها” ، به بعضی از کارکردهای Facebook دسترسی مستقیم دارید (وضعیت ، صفحه یا متن انتخاب شده خود را به اشتراک بگذارید).
اما این ابزار همچنین به شما امکان می دهد یک صفحه را در Twitter ، Google+ ، StumbleUpon ، Blogger.com ، WordPress.com ، Gmail ، Hotmail یا Yahoo Email از همان منو به اشتراک بگذارید.
ویژگی های اضافی SlimBoat به شما امکان می دهد بارگیری ها را مدیریت کنید ، یک بازرس وب را فعال کنید ، کلیه مطالب را از صفحه فعلی بارگیری کنید ، مسدود کننده های تبلیغاتی و بازشو را فعال کنید ، مستعارها را برای URL ها تنظیم کنید و نام سایت را اختصاص دهید.
با دسترسی به صفحه “تنظیمات” ، می توانید گزینه های راه اندازی را پیکربندی کنید (به عنوان مثال آخرین سایت های باز شده را بازگردانی کنید ، یک صفحه یا گروه خاص را باز کنید) ، وسایل را تمیز کنید (مانند سابقه مرورگر ، کوکی ها ، حافظه نهان) ، نمایش هوای موجود در نوار وضعیت ، فقط برای نامگذاری چند مورد.
مرورگر وب از سرعت ناوبری و زمان پاسخگویی خوبی برخوردار است ، از یک میزان متوسط ​​از منابع سیستم استفاده می کند و مستندات کاربر را نیز شامل می شود. ما در طول ارزیابی ما با مشکلی روبرو نشده ایم. SlimBoat دیالوگ های خطا را مسدود نکرد ، سقوط کرد یا ظاهر نشد. کاربران کمتر با تجربه می توانند به سرعت با ویژگی های SlimBoat آشنا شوند.

 

قابلیت های نرم افزار SlimBoat 1.1.54:

دارای آیکون های میانبر برای دسترسی سریع به حساب های آنلاین خود
ارسال و اشتراک صفحه ، عکس و یا متن به صورت مستقیم در فیسبوک
دارای مدیریت دانلودی قوی برای افزایش سرعت دانلود و مدیریت دانلود
مسدود کردن همه ی پنجره های مزاحم پاپ اپ
دارای نوار جست و جوی سریع برای دسترسی به موتورهای جست و جو گر به صورت مستقیم
نمایش شرایط آب و هوایی فعلی در نوار وضعیت مرورگر وب
داشتن قابلیت ترجمه ی متن و صفحه به صورت مستقیم بدون ترک صفحه
دارای قابلیت سایت گروهی

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

Supported Operating Systems :

Windows 8.1
Windows 8
Windows 7
Windows Vista
Windows XP
Windows Server 2012
Windows Server 2008
Windows Server 2003

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار