• ۱۵۵ بازدید
  • بهمن ۱۸, ۱۳۹۸
Wise Plugin Manager مدیریت پلاگین مرورگرها

Wise Plugin Manager دانلود نرم افزار مدیریت پلاگین مرورگرها ویز پلاگین منیجر در آنی یار. Wise Plugin Manager به شما امکان غیرفعال کردن یا حذف سریع آنها را از روی سیستم تان میدهد.

با پشتیبانی از چهار مرورگر مهم وب (اینترنت اکسپلورر ، موزیلا فایرفاکس ، گوگل کروم و اپرا) ، این هدف به شما کمک می کند تا تصمیم بگیرید که کدام پلاگین ها را نگه دارید و از شر آنها خلاص شوید.
به هر مرورگر یک صفحه جداگانه اختصاص داده شده است ، که می توانید لیستی از تمام افزونه ها و نوارهای ابزار شناسایی شده را به همراه توضیحات خلاصه عملکرد آنها مشاهده کنید. Wise Plugin Manager شما را قادر می سازد تا با کلیک روی یک دکمه ، افزونه ها را غیرفعال یا فعال کنید و یا حتی موارد دائمی را که نیازی به استفاده یا استفاده ندارید ، از بین ببرد.
علاوه بر این ، می توانید به هر افزونه امتیاز دهید ، نظرات را بخوانید ، یا دوست نداشته باشید و یا حتی نظرات کاربران را نپسندید و حتی نظرات خود را برای مشاهده سایر کاربران اضافه کنید. سیستم رتبه بندی انجمن می تواند نقطه شروع تصمیم گیری در مورد این باشد که آیا یک افزونه یا نوار ابزار خاص باید روی رایانه شما نصب شود یا خیر.
یکی از مهمترین مزایای Wise Plugin Manager این است که می تواند وجود افزونه ها و نوارهای ابزار را پیدا کند که به طور معمول دشوار است ، زیرا در بخش ‘Extensions’ یا ‘Addons’ مرورگر نمایش داده نمی شود.
برنامه همچنین به شما امکان می دهد مرورگر پیش فرض را از درون رابط کاربری اصلی خود تنظیم کنید. در طول آزمایش ما ، این گزینه در برخی موارد به خوبی عملکرد نکرد.
Wise Plugin Manager یک کار بسیار مهم را انجام می دهد ، امکان پاک کردن سیستم را از افزونه های ناخواسته ، نوار ابزار و اجزای BHO برنامه های دیگر که ممکن است بدون اجازه شما نصب کرده باشند به شما ارائه می دهد.

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار