• ۱۴۲ بازدید
  • بهمن ۱۹, ۱۳۹۸
۳۶۰Total Security Essential بسته امنیتی رایگان و قدرتمند

۳۶۰Total Security Essential دانلود نرم افزار بسته امنیتی رایگان و قدرتمند ۳۶۰ توتال سکوریتی در آنی یار. یکی از نرم افزارهای رایگان و قدرتمند در زمینه شناسایی و حذف تروجان ها از روی سیستم می باشد،

وقتی صحبت از برنامه های رایانه ای می شود ، همه چیز به نظر نمی رسد ، اما یک رابط کاربری گرافیکی خوب ترسیم شده هرگز به کسی آسیب نمی رساند. این مورد نیز در اینجا ، با ۳۶۰Total Security ضروری است. یک انتخاب بسیار محبوب در چین ، ۳۶۰ Total Security Essential ، طرفداران زیادی را در خارج از چین جمع نکرده است ، زیرا مردم قبلاً با آنتی ویروس گیر کرده اند.
در حالی که بسیاری معتقدند که نرم افزار چینی به طور کلی از کیفیت پایین برخوردار است زیرا ممکن است آن را شنیده باشد و هرگز آن را مورد بررسی قرار ندهد ، مطمئناً ۳۶۰ Total Security Essential استانداردهای جدیدی را برای زیبایی شناسی و همچنین عملکرد برای یک محصول چینی تعیین می کند که باعث نمی شود شما به آن دسترسی پیدا کنید. جیب به منظور استفاده از آن در ظرفیت کامل.
اولین چیزها ، ابتدا ۳۶۰ Total Security Essential ، هوای تازه ای را به سیستم شما منتقل می کند و یک رابط کاربری گرافیکی بسیار شگفت انگیز را با عناصر مدرن و کیت های کوچک (در صورت وجود) بسته بندی می کند. در کنار این نگاه های دیدنی ، این قطعه نرم افزار قابلیت های اضافی را به مفهوم “امنیت اینترنت” می بخشد ، زیرا یک راه حل ساده و در عین حال کامل ضد ویروس را نشان می دهد.
خوب ، ساده نیست زیرا این موتور سه موتور مختلف را برای اسکن و محافظت در زمان واقعی ورزش می کند. در مرحله اول ، ۳۶۰ ابر Cloud وجود دارد ، یکی که توسط توسعه دهنده پیاده سازی شده است ، سپس در کنار موتور QVM II Engine و همچنین Bitdefender AV Engine همراه باشید. بله ، درست است ، موتور Bitdefender AV Engine. این مونتاژ موتور هنگام تمیز کردن و حتی دفاع پیشگیرانه کار بزرگی در برابر بدافزارها انجام می دهد.
به طور خلاصه ، ۳۶۰ Total Security Essential واقعاً می تواند با افراد بزرگی مانند ZoneAlarm Free Antivirus + Firewall ، Avast رقابت کند! آنتی ویروس رایگان ، آنتی ویروس رایگان AVG یا آنتی ویروس رایگان آگهی رایگان +. ظاهری دارد و همچنین این توانایی را دارد که با بدافزارها مبارزه کرده و سیستم خود را بدون ویروس و ذهن خود را در مورد موارد مهم نگه دارید.

توضیحات :

نسخه Total Security Essential دارای Firewall میباشد ، اما برای داشتن فایروال باید لایسنس تهیه شود.
نسخه Total Security دارای فایروال نمیباشد.
 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار