• ۱۵۲ بازدید
  • بهمن ۱۹, ۱۳۹۸
Comodo Internet Security Premium بسته امنیتی

Comodo Internet Security Premium دانلود نرم افزار بسته امنیتی کومودو اینترنت سکوریتی در آنی یار. برنامه امنیتی که برای محافظت از رایانه در برابر حملات مبتنی بر اینترنت اعم از بدافزار، جاسوس افزار یا موارد دیگر طراحی شده است.

این مجهز به یک محافظ در زمان واقعی است که امکان نظارت مستمر بر رایانه ها را فراهم می کند ، به همراه یک فایروال قدرتمند که جایگزین فایروال ویندوز می شود تا توانایی های خود را ارتقا بخشد.
در مورد رابط کاربری ، Comodo دارای یک ساختار منظم و منظم است که به کاربران حتی ماهر نیز اجازه می دهد تا به راحتی از ویژگی های آن استفاده کنند ، آمار را مطالعه کرده و تنظیمات آن را تنظیم کنند ، در صورت عدم رضایت از تنظیمات پیش فرض.
اجرای چندین نوع اسکن امکان پذیر است ، به عنوان مثال برای تأیید مناطق مهم رایانه شخصی یا چک کردن جاسوس افزارها ، برنامه ریز کردن کارهای اسکن ، بررسی بروزرسانی های امضای ویروس و بررسی حوادث مهم مانند عفونت های شناسایی شده.
جنبه مهمی که لازم به ذکر است این است که ابزار موارد خطرناکی را به قرنطینه می فرستد که بعداً مورد بررسی قرار می گیرد تا مشخص شود که آیا پرونده ها از دیسک حذف می شوند یا به مکان اصلی آنها بازگردانده می شوند.
تنظیمات اسکن را می توان در جنبه های مختلف ، مانند میزان شدت گارد در زمان واقعی (در دسترس بودن ، حالت غیر فعال ، غیرفعال) ، اکتشافی ، نمایش پیام اعلان ، قرنطینه اتوماتیک ، پرونده های بزرگ برای پرش ، اسکن حافظه در هنگام راه اندازی سیستم ، بایگانی و rootkits ها را شامل یا حذف کنید ، محرومیت ها و موارد دیگر.
در ضمن ، می توان دیوار آتش Comodo را هنگام استفاده و قوانین جهانی شخصی سازی کرد (برای مثال ، فقط به اتصالات اینترنت خروجی اجازه دهید) ، قوانین کنترل شبکه ، سیاست های از پیش تعریف شده ، شبکه و مناطق مسدود شده به همراه مجموعه های درگاه.
ابزار نرم افزاری از مقدار قابل توجهی CPU و RAM استفاده می کند و مدتی طول می کشد تا کارهای اسکن را انجام دهد. با این حال ، هیچ پیام خطایی در تست های ما نشان داده نشده است ، و برنامه قطع یا خراب نمی شود.
از طرف دیگر ، این نسخه قدیمی این محصول است ، زیرا آخرین نسخه Comodo Internet Security Premium است ، بنابراین ممکن است شما وسوسه شوید که جدیدترین نسخه را با ویژگی های جدید و بهبود یافته انتخاب کنید. با این وجود ، شما می توانید به این عکس ضربه بزنید تا توانایی های آن را ارزیابی کند.

COMODO Internet Security از چهار بخش اصلی تشکیل شده است

Firewall که مسئولیت نظارت بر سیستم و اطلاعات در حال رد و بدل شدن می باشد تا مانع از نفوذ هکره شود.
Antivirus که بخش ضد ویروس نرم افزار می باشد و برای جلوگیری از آلوده شدن سیستم به ویروس ها فعالیت می کند
Live Security Expert که بخش نظارتی ۲۴ ساعته در طول ۷ روز هفته برای شما کاربرانی می باشد که به صورت مداوم سیستم خود را فعال و روشن نگهداری می کنید
Wi-Fi Security که برای برقراری امنیت ارتباطات بی سیم شما می باشد و اطلاعاتی که به صورت بی سیم در حال نقل و انتقال می باشند را به صورت رمزنگاری شده بر روی شبکه ارسال می کند.

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار