• ۱۲۸ بازدید
  • بهمن ۱۹, ۱۳۹۸
Hitman اسکن ویندوز از نرم افزار های مخرب

Hitman دانلود نرم افزار اسکن ویندوز از نرم افزار های مخرب هیتمن در آنی یار. دور نگه داشتن بدافزارها از سیستم خود و حذف نرم افزارهای سرکش، keylogger های خطرناک و سایر تهدیدات کار ساده ای نیست.

خوشبختانه ، ابزارهای تخصصی بسیاری با این هدف وجود دارد ، مانند HitmanPro. این نرم افزار قدرتمند است که می تواند اکثر ویروس هایی را که می توانند با کامپیوتر شما در تماس باشند شناسایی و از بین ببرد.
درست در مورد خفاش می توانید نکته مهمی در مورد این ابزار مشاهده کنید ، یعنی این واقعیت است که هنگام اسکن از یک موتور ابری استفاده می کند ، بنابراین چندین موتور ضد ویروس در حال کار هستند تا به شما کمک کنند هر اثری از کد های مخرب را پیدا کنید و از بین ببرید.
یکی دیگر از ویژگی های شسته و رفته هیتمن پرو امکان اجرای بدون نصب در هنگام نیاز است ، بنابراین می توان از یک وسیله ذخیره سازی قابل حمل استفاده کرد. اگر می خواهید آن را بر روی سیستم خود نگه دارید ، گزینه ای برای ایجاد یک کپی از برنامه را انتخاب کنید ، بنابراین می توانید مرتباً رایانه خود را اسکن کنید.
اسکن پیش فرض چند دقیقه طول می کشد و شما می توانید پیشرفت در زمان واقعی را ردیابی کنید و همه موارد مشکوک یا خطرناک موجود در سیستم خود را در مکان مشاهده کنید. ویروس ها یا انواع دیگر عفونت های رایانه ای را می توان حذف ، قرنطینه ، نادیده گرفت (توصیه نمی شود) یا به عنوان ایمن گزارش کرد. توضیحات کوچکی از هر تهدید در زیر پرونده های موجود در لیست ، و همچنین میزان خطری که ارائه می دهد نشان داده شده است.
در طول تست ما ، Hitman Pro موفق به یافتن کوکی های ردیابی زیادی و یک زن و شوهر از فایلهای قابل اجرا مشکوک در پوشه Temply Internet Files شد که به سرعت حذف شدند.
در کل ، این برنامه بسیار خوب به نظر می رسد و کار می کند. حتی اگر ممکن است به عنوان اولین خط دفاع مناسب نباشد ، مطمئناً هیتمن پرو می تواند علاوه بر این که یک راه حل ضد ویروس کاملاً کاربردی دارد ، اثبات کند.

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار