• ۱۵۶ بازدید
  • بهمن ۱۹, ۱۳۹۸
Kaspersky Rescue Disk دیسک نجات کسپراسکی

Kaspersky Rescue Disk دانلود نرم افزار دیسک نجات کسپراسکی رسکور دیسک در آنی یار. Kaspersky Rescue Disk یک راه حل از بین بردن ویروس برای شرایط بحرانی است. طراحی شده است تا هنگامی که نرم افزار ضد ویروس به طور منظم در تشخیص و تمیز کردن سیستم عفونت های مختلف ناکام باشد ، مورد استفاده قرار گیرد.

اگر شما مالک آنتی ویروس کسپرسکی یا Kaspersky Internet Security هستید ، Rescue Disk می تواند به طور مستقیم از طریق این محصولات ضبط شود. اگر اینگونه نباشد ، می توان ISO را با استفاده از رایتر یا دیسک دیسک شما بر روی CD / DVD سوزاند. همچنین می توان آن را روی یک USB قابل بوت قرار داد و از آنجا راه اندازی کرد.
در اینجا نحوه عملکرد آن آمده است: سیستم خود را تنظیم کنید تا از دستگاه CD / DVD / USB  بوت شود ، دیسک یا چوب را وارد کنید و سیستم را مجدداً راه اندازی کنید. پس از یک فرآیند بارگیری سریع ، شما با رابط دیسک نجات کسپرسکی آشنا می شوید.
شما به سادگی اشیایی را انتخاب می کنید که کسپرسکی باید پردازش کند (بخش های بوت دیسک ، اشیاء راه اندازی پنهان یا هارد دیسک های محلی) و دکمه اسکن را بزنید. سپس Rescue Disk گزارشی را از کلیه اشیاء مخرب موجود در سیستم شما ، مانند ویروس ها و Trojans ، بلکه ابزارهای تبلیغاتی مزاحم و سایر نرم افزارهای مشابه ارائه می دهد. پرونده های آلوده می توانند قرنطینه ، ضد عفونی یا حذف شوند.
منوی تنظیمات به شما امکان می دهد سطح امنیتی فعلی ، انواع پرونده ها ، بهینه سازی اسکن را پیکربندی کنید (یعنی پرونده های جست و خیز که بیش از تعداد معینی از ثانیه ثانیه اسکن شده اند) ، اسکن بایگانی ، بسته های نصب و موارد دیگر.
به روز رسانی ها بطور منظم انجام می شود و اعلان ها را می توان برای شناسایی بدافزارها یا تغییرات ، پایگاه داده های منسوخ شده ، کارهای ناموفق یا سایر موارد تنظیم کرد.
در پایان ، کسپرسکی نجات دیسک یک روش عالی برای از بین بردن تهدیدهایی است که نمی توانند با محلول استاندارد آنتی ویروس تمیز شوند. این کار به مقدار زیادی تلاش (سوزاندن CD / DVD) نیاز دارد ، اما در جایی که راه حل های امنیتی دیگر با شکست مواجه شوند ، موفقیت حاصل می شود.

 

قابلیت های نرم افزار Kaspersky Rescue Disk 18.0.11.0 Data 2019.10.13:

دارا بودن محیط چند زبانه
امکان به روز رسانی نرم افزار قبل و بعد از اسکن در صورت اتصال به اینترنت
شناسایی انواع سیستم فایلی FAT32 و NTFS از طریق بوت
از بین بردن ویروسها و تمیز کردن فایلهای آلوده از طریق بوت

توضیحات :

این نرم افزار از طریق بوت تست شده است.
در تصاویر نرم افزار آپدیت شدن برنامه و اسکن کردن آن مشخص است.
فایل Image‌ دانلود شده را با UltraISO باز کرده و روی CD رایت کنید و یا Rufus روی فلش بوت کنید تا خاصیت Bootable بودن داشته باشد.
 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

Supported OS

Windows XP, Vista, Windows 7, 8, 8.1, 10 and Server 2003, 2008, 2012 (32-bit, 64-bit)

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار