• ۱۳۰ بازدید
  • بهمن ۱۹, ۱۳۹۸
McAfee Stinger پاکسازی ویندوز از ویروس ها

McAfee Stinger دانلود نرم افزار پاکسازی ویندوز از ویروس ها مکافی استرینگر در آنی یار. برنامه قابل حمل و رایگان که به منظور حذف پرونده های آلوده به بدافزار از رایانه طراحی شده است.

این دیسک سخت را در صورت تقاضا اسکن می کند و ویروس ها ، ریشه کیت ها ، تروجان ها ، کرم ها و سایر تهدیدات الکترونیکی را شناسایی می کند.
از آنجا که هیچ بسته راه اندازی در آن وجود ندارد ، می توانید پرونده اجرایی را در هر کجای دیسک سخت رها کنید و ابزار را فوراً راه اندازی کنید. همچنین امکان ذخیره McAfee Stinger در قلم درایو و اسکن هر رایانه مشکوک بدون نصب هر چیز دیگری وجود دارد.
فقط بخاطر داشته باشید که دستگاه ذخیره سازی نباید فقط خواندنی باشد ، زیرا برنامه هنگام اجرای کار به طور خودکار برخی از پرونده ها را ایجاد می کند ، مانند گزارش هایی با آمار برای هر اسکن. جنبه مهمی که باید مورد توجه قرار گیرد این است که برخلاف اکثر نصب کننده ها ، مک آفی استینگر تنظیمات رجیستری ویندوز را تغییر نمی دهد.
GUI کاربر پسند است ، از یک پنجره معمولی با یک طرح منظم و منظم ساخته شده است. به طور پیش فرض ، برنامه فقط به مناطقی از سیستم که ویروس ها از آنها پنهان می شوند ، مانند پرونده های برنامه و فهرست ویندوز ، پنهان می شود. با این حال ، شما ممکن است اسکن را سفارشی کرده و مدت زمان آن را با زدن یک درایو یا دایرکتوری کاهش دهید.
در حین اسکن می توانید پرونده تأیید شده فعلی ، زمان اسکن و کل پرونده های اسکن شده را به همراه تهدیدهای یافت شده و پاک شده مشاهده کنید. هرگونه سوء ظن به قرنطینه ارسال می شود ، در آنجا می توانید تصمیم بگیرید که پرونده های مورد نظر را نگه دارید یا حذف کنید. جزئیات گزارش ممکن است در پرونده های جداگانه بررسی شود. می توان مکان پیش فرض قرنطینه را تغییر داد و کلیه پرونده های اسکن شده را در سیاهه ها وارد کرد.
این ابزار در حین اسکن از RAM متوسط ​​و CPU کم استفاده می کند که بسته به اندازه هدف ممکن است مدتی طول بکشد. با این حال ، ما در تست های خود به مواردی رسیده ایم. مک آفی استینگر مکانهای سفارشی را برای اسکن اختصاص نمی داد و به جای آن در حالت پیش فرض کار می کرد.
با این وجود ، کاربران از امتحان McAfee Stinger برای خود استقبال می کنند و می دانند که آیا این یک اسکنر ویروس بر روی تقاضا مناسب برای آنها است یا خیر. فقط بخاطر داشته باشید که آن را محافظت در زمان واقعی در برابر بدافزارها نمی دهد ، بنابراین شما هنوز هم باید یک برنامه آنتی ویروس همه جانبه را نصب کنید تا رایانه شخصی در هر زمان ایمن باشد.

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار