• ۱۷۱ بازدید
  • بهمن ۱۹, ۱۳۹۸
Panda Free Antivirus آنتی ویروس رایگان پاندا

Panda Free Antivirus دانلود نرم افزار آنتی ویروس رایگان پاندا فری آنتی ویروس در آنی یار. پاندا یکی از نیازهای عمده کاربران کامپیوترها داشت یک آنتی ویروس قدرتمند جهت مقابله با ویروسهای مختلف است.

آنتی ویروس Panda Free یک برنامه ضد بدافزار بسیار کاربردی است که به فناوری ابری متوسل می شود تا به سرعت و بدون قربانی کردن عملکرد PC ، تروجان ها ، کرم ها ، ویروس ها ، نرم افزارهای جاسوسی ، نرم افزارهای تبلیغاتی مزاحم و سایر انواع فعالیت های مخرب را پیدا و از آن جلوگیری کند. در گذشته مورد استقبال گرم جامعه جامعه قرار گرفته است و آخرین نسخه روش اسکن بدافزار و ردیابی ویروس رویکرد قابل دسترسی تری را ارائه می دهد.
مراحل راه اندازی زمان کمی طول می کشد. با این حال ، کاربران باید هنگام گذراندن مراحل جادوگر احتیاط کنند ، زیرا آنتی ویروس Panda Free برای بارگیری و نصب برنامه های شخص ثالث ارائه می دهد که در واقع نیازی به کار صحیح ندارد. با کمی توجه می توان از آنها جلوگیری کرد. علاوه بر این ، به طور خودکار ورودی به منوی کلیک راست Windows Explorer ایجاد می کند ، اگرچه در هیچ کجای این برنامه ذکر نشده است.
آنتی ویروس Panda Free به همراه پاندا گنبد ، یک برنامه متمرکز مستقر شده است تا به شما در مدیریت تمام محصولات پاندا مرتبط با حساب خود از یک رابط واحد کمک کند. به عبارت دیگر ، آنتی ویروس Panda Free حتی در صورت عدم ورود به حساب پاندا یا داشتن چنین حساب کاربری ، فعال است.
آنتی ویروس از زمان واقعی در برابر انواع تهدید محافظت می کند. آمار نشان می دهد که کل پرونده های اسکن شده و قرنطینه شده ، همراه با تهدیدات مسدود شده. کاربران ممکن است به ماژول اسکن دسترسی داشته باشند ، فرآیندهای فعال را برای فعالیت مشکوک رصد کنند ، حملات ویروس مبتنی بر USB را خنثی کنند ، و همچنین در صورت عدم امتناع ویندوز از درایو USB بوت اضطراری استفاده کنند.
آنتی ویروس Panda Free می تواند یک بررسی کامل بر روی رایانه برای عوامل مخرب انجام دهد ، فقط مناطق پنهان محبوب را در حالت اسکن بحرانی بررسی کنید ، فقط به فهرست ها و درایوهای خاص نگاه کنید ، همچنین به سرعت اسکن پرونده ها ، پوشه ها و درایوهای منتخب را از طریق فهرست زمینه Windows Explorer انجام دهید. .
ممکن است در هنگام انجام کارهای اسکن ، نوتیفیکیشن ها تنظیمات پیش فرض را با تنظیمات بهینه سازی شده اعمال کنند ، در حالی که کاربران پیشرفته در هنگام مراجعه به پرونده های فشرده شده ، مسدود کردن رفتاری ، خنثی سازی خودکار ویروس ، هشدار ، حذف و غیره امکان پیکربندی این تنظیمات را دارند. محافظ در زمان واقعی می تواند در هر زمان غیرفعال شود ، در حالی که می توان برنامه ریزی کرد که به صورت خودکار اسکن شود.
جدیدترین آزمایشات ما نشان داده اند که آنتی ویروس Panda Free در شناسایی فایلهای آلوده و در عین حال روشن بودن منابع سیستم ، کار بسیار خوبی را انجام می دهد. با این حال ، بسته به حجم آنها ، ممکن است خلاص شدن از شر آنها بسیار طولانی طول بکشد. روشی که ما می بینیم این است که کاربران معمولی که معمولاً در اعماق اینترنت کاوش نمی کنند ، به احتمال زیاد از آنتی ویروس Panda Free رضایت دارند ، اما ماجراجویان احتمالاً سر خود را به سمت چیزی مطمئن تر می چرخانند.

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار