• ۲۵۷ بازدید
  • بهمن ۱۹, ۱۳۹۸
۲۰۲۰ Panda Premium بسته امنیتی پاندا

۲۰۲۰ Panda Premium دانلود نرم افزار بسته امنیتی پاندا پریمیوم در آنی یار.با داده های خود در برابر انواع تهدیدات حتی در مواردی که هنوز کشف نشده است از رایانه های شخصی ، Mac ، Windows و… محافظت می کند.

۲۰۲۰ Panda Premium سابقا Panda Gold Protection. از محافظت در زمان واقعی در برابر جدیدترین بدافزارها لذت ببرید. گشت و گذار ، خرید و بازی آنلاین با آرامش کامل ذهن. محصولات امنیتی همه در یک با پشتیبانی فنی ۲۴/۷ حق بیمه نامحدود.
۲۰۲۰ Panda Premium با جدیدترین شخصیت ها و تجهیزات امنیتی جمع و جور شده است و از نظر محافظت از رایانه شما هم آسان است. این نرم افزار علاوه بر اپراتورها ، پیچ و غیره محافظت اساسی را در اختیار شما قرار می دهد ، همچنین ایمیل و تجهیزات ، پوشه هایی را که از طریق یک پیام رسان ارسال می شود ، کنترل می کند. این نرم افزار از تمام نرم افزارهایی مانند فایروال محافظت می کند ، مدیریت دسترسی به وب از این طریق کامپیوتر شما را ایمن می کند. آنها به راحتی وصل می شوند تا با یک پنجره اصلی و اصلی که شرایط امنیتی فعلی و تعداد کل برنامه آزمایش شده را توضیح می دهد ، استفاده شوند.
۲۰۲۰ Panda Premium آنتی ویروس بعدی است که از زندگی مضاعف شما ساده تر محافظت می کند که با کمک و راه حل های برتر گنبد محافظت می کند. می توانید عکس ها و فیلم ها را با خیال راحت به اشتراک بگذارید. شما می توانید کارهای ساده و بانکی را به راحتی و فقط با صداقت و بدون مکث خرید کنید. به محض نصب ۲۰۲۰ Panda Premium، نگران ویروس نباشید. همچنین از امنیت واقعی در برابر فشار بدافزارهای جدید لذت می برد. پس از نصب نرم افزار ، کار شما انجام می شود ، سپس این نرم افزار به طور خودکار ویروس آنها را از رایانه شخصی شما حذف می کند. با کمک گنبد پاندا ، می توانید علاوه بر فشار بدافزار جدید به همراه امنیت برای دستگاه خود ، از محافظت مناسب در زمان نیز برخوردار شوید.

نرم افزار هایی که در بسته امنیتی Panda قرار دارند عبارتند از

Anti-Malware Protection:
برقراری امنیت در مقابل ویروس ها ، تروجان ها ، جاسوس افزار ها و … با این نرم افزار موجود در بسته امنیتی پاندا حاصل خواهد شد.
Anti-Malware Engine:
با این صورت که همیشه و به صورت اتوماتیک سیستم رایانه ای مورد اسکن و بازرسی قرار خواهد گرفت تا کوچک ترین آسیبی به سیستم وارد نشود.
Advanced Proactive Protection:
تکنولوژی جدیدی که در بسته امنیتی پاندا قرار گرفته است از ورود هر گونه فایل مخربی جلوگیری می کند. این تکنولوژی با بهره گیری از الگوریتم های بسیار کامل و حساب شده در مقابل هر فایل مخربی ایستادگی کرده و حتی از اجرای کوچکترین فایل مخربی هم جلوگیری به عمل می آورد.
Personal Firewall:
دیوار آتشینی قدرتمند که جلوی حمله هکرها را خواهد گرفت. به این صورت که اگر کوچکترین احساس خطری از سوی پاندا حس شود برنامه مخرب سریعا بسته یا به عبارت دیگر Block خواهد شد.
Identity Theft Protection:
همه سایت ها در زمان اجرا باید از فیلتر امینتی پاندا اجازه عبور گیرند.
Anti-Banking Trojan Engine:
هیچ تروجانی با وجود این نرم افزار نمی تواند کوچکترین آسیبی را به سیستم ها وارد نماید.
Anti-Rootkit Technology:
تکنولوژی بسیار جدیدی که امنیت را در مقابل هکر ها فراهم می کند. این تکنولوژی میان کاربران بسیار محبوب بوده و از سوی مجله بسیار معروف PC Magazine به عنوان جدیدترین و بهترین تکنولوژی ها برنده جایزه شده است.
Anti-Spam Filter:
جلوگیری از ورود ایمیل های تبلیغاتی و مخرب با Anti-Spam Filter فراهم می آید.
Parental Control:
کنترل فرزندان با این ابزار بسیار آسان است. کودکان و فرزندان شما نمی توانند به هرجایی که خواستند سربه زنند تا ناخواسته سیستم شما را مورد حمله فایل های مخرب قرار دهند.
Web Filter:
فیلترینگ بسیار قدرتمند در مقابل سایت های مخرب که اجازه لودشدن صفحات وب را نخواهد داد.

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار