• ۱۵۲ بازدید
  • بهمن ۱۹, ۱۳۹۸
USB-AV AntiVirus آنتی ویروس قدرتمند حافظه USB

USB-AV AntiVirus دانلود نرم افزار آنتی ویروس قدرتمند حافظه USB آنتی ویروس در آنی یار. نرم افزاری که به منظور دستیابی سریع امکان اسکن دستگاه های USB را که به دلیل بدافزارها و ویروس ها به رایانه متصل می شوید ، در اختیار شما قرار می دهد.

به دنبال راه اندازی سریع و بی نظیر که نیازی به توجه خاصی از طرف شما ندارد ، می توانید از طریق سینی سیستم به برنامه دسترسی پیدا کنید. در صورت داشتن استیک های فلش ، تلفن های هوشمند ، تبلت ها یا درایوهای دیگر متصل به رایانه شخصی ، می توانید اسکن سریع را انجام داده و مشخص کنید که آیا آنها پرونده های بالقوه خطرناکی دارند
آنچه باعث می شود این ابزار در جمع جمع شود این واقعیت است که برخلاف راه حل های آنتی ویروس معمولی که کل فعالیت سیستم شما را بررسی می کند ، این ابزار صرفاً روی دستگاه هایی متصل می شود که از طریق پورت های مختلف USB متصل می شوند. این کار نه تنها باعث می شود که اسکن به طرز قابل توجهی سریع تر شود ، بلکه همزمان فشار چندانی روی رایانه شما ایجاد نمی شود.
بیشتر اوقات ، آنتی ویروس ها می توانند هنگام تجزیه و تحلیل سیستم ، افت عملکرد مختلفی ایجاد کنند ، به خصوص هنگامی که برنامه هایی را اجرا می کنید که فشار را روی GPU قرار می دهند. شما خوشحال خواهید شد که یاد بگیرید که هر زمان که به عنوان مثال راه حل های نرم افزاری CAD یا بازی های ویدیویی داشته باشید می توانید این ابزار را خاموش کنید.
علاوه بر این ، بسته به نیاز و دستگاههای خود که وصل می شوید ، می توانید رفتار برنامه را به گونه ای تنظیم کنید که غیر مانع باشد. برای مبتدیان می توانید سرعت و اثربخشی اسکن را که باید انجام شود مشخص کنید ، بنابراین می توانید اطمینان حاصل کنید که تهدیداتی را بر روی دستگاههایی که می دانید آلوده هستند ، تشخیص دهید. علاوه بر این ، پس از تمیز کردن وسایل ، می توانید با خیال راحت بقایای آن را از رجیستری یا پیش نمایش پرونده های مخفی و پوشه ها حذف کنید.

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

OS Support :

- Windows 10 (any Edition, 32-bit or 64-bit)
- Windows 8 (any Edition, 32-bit or 64-bit)
- Windows 7 (any Edition, 32-bit or 64-bit)
- Windows Vista (any Edition excl. Starter Edition, 32-bit or 64-bit)
- Windows XP Service Pack 2 or higher (any Edition, 32-bit or 64-bit)
 

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار