• ۱۷۳ بازدید
  • بهمن ۲۰, ۱۳۹۸
Ad-Aware Free Antivirus نرم‌افزار ضدویروس

Ad-Aware Free Antivirus دانلود نرم‌افزار ضدویروس آ دی آوار فری آنتی ویروس در آنی یار. محافظت دو طرفه ای را که در آنتی ویروس متصل شده است با موتور ضد جاسوسی پوشانده شده است. این ترکیب محافظ محکمی در برابر تروجان ها ، شماره گیران ، روتکیت ها ، ربات ها و هواپیماربایان می باشد.

در حالی که ماژول آنتی ویروس در اکثر تهدیدهای ویروس شناسایی و تمیز کردن را انجام می دهد ، راه حل ضد جاسوس افزار شما را از حملات سایبری محافظت می کند ، در عین حال مانع از سرقت داده ها و منابع مالی شما می شود.
Ad-Aware Free Antivirus همچنین بارگیری های ناامن را مسدود می کند ، تهدیدات ایمیل را شناسایی می کند ، رمزهای عبور شبکه های اجتماعی را ایمن نگه می دارد و بر شبکه شما نظارت می کند.
به دنبال یک عملیات راه اندازی سریع ، لازم است که کامپیوتر را راه اندازی مجدد کنید ، پرونده های تعریف خود را به روز کنید و یک اسکن اولیه را روی رایانه انجام دهید تا سطح امنیت را مشخص کنید.
برنامه در یک رابط تمیز و جذاب ارائه شده است که درک و کشف ساده است. با طراحی مدرن ، پانل ناوبری و پنل دیگری را در بر می گیرد که در آن اطلاعات و گزینه های موجود نمایش داده می شود. در نتیجه ، همه گروه های کاربر می توانند با سهولت ، از جمله دسته بندی های کم تجربه ، مسیر خود را با آن پیدا کنند.
برای انجام اسکن سه روش وجود دارد که می توان از آنها استفاده کرد ، یعنی یک روش سریع ، و یک روش کامل یا سفارشی. نوع اول اسکن فقط رایانه شما را در بحرانی ترین قسمت های خود مرور می کند (مانند پرونده های سیستم ویندوز) در حالی که نمونه کامل آنالیز عمیق همه درایوهای محلی را انجام می دهد. دومی ، همانطور که از نام آن پیداست ، شما را قادر می سازد تا اسکنر را شخصی سازی کرده و با نشان دادن دایرکتوری های دقیق برای بررسی بدافزار ، زمان اسکن را محدود کنید.
به محض اینکه آنتی ویروس Ad-Aware Free ویروس یا هرگونه تهدید دیگری پیدا کرد ، شما گزینه ای را برای قرنطینه ، از بین بردن ، نادیده گرفتن و یا تنها ترک آن دارید. اسکن زمانبندی نیز امکان پذیر است و حتی می توان آنها را در هنگام راه اندازی ویندوز فعال کرد.
محافظت در زمان واقعی فقط با یک کلیک روی دکمه امکان پذیر است و قبل از آسیب رساندن به رایانه شما ، بدافزار را تشخیص می دهد. علاوه بر آن ، می توانید از “حالت بازی” استفاده کرده و از این طریق همه اعلان ها را غیرفعال کنید ، تا هنگام بازی با دوستان خود ، مزاحم نشوید.
چندین زبان پشتیبانی می شوند و کلیه تنظیمات می توانند به حالت پیش فرض آنها برگردانده شوند تا بتوانید به راحتی یک اشتباه را تعمیر کنید. امکان افزودن موارد به لیست حذف وجود دارد و اگرچه خیلی ایمن نیست ، اما می توانید فرآیند خودکار بارگیری تعاریف را فعال کنید.
استفاده از پردازنده و حافظه در طی فرآیند اسکن بسیار زیاد است ، اما انتظار می رود از این نوع محصول انتظار داشته باشید. زمان پاسخگویی بسیار مناسب است ، رابط بصری است و تستهای ما هیچ مشکلی مانند یخ یا آویزان را ثبت نکردند.
همه مواردی که در نظر گرفته شده است ، در صورت نیاز به بیش از یک محصول ضد ویروس ، یک انتخاب قابل اعتماد است. با بسته بندی یک ماژول ضد جاسوسافزار ، چندین لایه امنیتی را فراهم می کند. تشخیص و حذف صاف انجام می شود ، در حالی که سایر مؤلفه ها از سکوت اما کارآمد محافظت می کنند.

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار