• ۱۷۷ بازدید
  • بهمن ۲۰, ۱۳۹۸
F-Secure Internet Security نرم افزار امنیتی اف سکیور

F-Secure Internet Security دانلود نرم افزار امنیتی اف سکیور اینترنت سکوریتی در آنی یار. حفاظت لازم را در برابر ویروس ها و سایر تهدیدات مبتنی بر وب در اختیار رایانه شما قرار می دهد.

در طی مراحل نصب (که مدت زمان زیادی طول می کشد) ، می توانید کنترل والدین را در جادوگر حالت مرور تنظیم کنید ، پس از آن F-Secure به روزرسانی های خود را بارگیری می کند.
Parental Control به شما امکان می دهد تا محتوای وب را برای کودکان خردسال ، نوجوان یا هر دو فیلتر کنید ، مدت زمانی که افراد جوان شما می توانند اینترنت را مرور کنند ، محدود کنید ، روزانه مرور روزانه را به ساعتهای خاص محدود کنید ، نوع دیگری از محتوای وب را که می خواهید مسدود کنید ، انتخاب کنید و در آخر رمز عبور والدین را ایجاد کنید.
در پنجره اصلی F-Secure می توانید وضعیت سطح فعلی حفاظت خود (کامپیوتر ، اتصالات شبکه ، اینترنت) را مشاهده کنید ، وظایف را انتخاب کنید (اسکن ، بررسی به روزرسانی ها ، بازیابی یک پرونده یا برنامه حذف شده ، شروع یک برنامه) ، و آمار (آخرین بررسی به روزرسانی موفقیت آمیز ، اسکن ویروس و جاسوسی ، اسکن ایمیل ، برنامه ها ، فیلتر پست الکترونیکی).
اسکن می تواند به سه روش انجام شود – یک کامپیوتر کامل ، اسکن سفارشی یا اسکن ویروس ها و نرم افزارهای جاسوسی. برای تکمیل مدت زمان زیادی طول می کشد (به خصوص اگر شما می خواهید کل کامپیوتر را اسکن کنید) ، و در طی این فرآیند می توانید هدف فعلی و همچنین تعداد موارد اسکن شده (ویروس ها ، جاسوس افزارها ، ریسک فاکتورها و موارد مشکوک) را مشاهده کنید.
علاوه بر این ، F-Secure این امکان را به شما می دهد که یک پورت را از طریق فایروال برای یک برنامه باز کنید ، یک نام برای قانون فایروال و شماره پورت را وارد کنید. همچنین می توانید اسکن در زمان واقعی را فعال کنید ، ویروس ها را از طریق ایمیل ، شناسایی و حذف آنها حذف کنید ، کوکی های ردیابی بلوک ، اسکن برنامه یا پیکربندی اسکن دستی را انجام دهید (فقط انواع پرونده های شناخته شده را اسکن کنید ، درون پرونده های فشرده اسکن کنید ، از اکتشاف پیشرفته استفاده کنید).

قابلیت های نرم افزار F-Secure Internet Security:

بالاترین سطح شناسایی و جلوگیری از باج افزارها  “Ransomware”
مقابله با انواع ویروس های شناخته شده و شناخته نشده توسط هوش مصنوعی
کمترین تاثیر برروی کارکرد سیستم و باعث کندی ویندوز نمی شود
مقابله با نفوذ برنامه ها و اپلیکیشن های مخرب
برقراری امنیت هنگام جستجو در اینترنت و وب گردی
قابلیت بانکداری امن
کنترل کودکان اعمال محدودیت در زمان و موارد استفاده از کامپیوتر و اینترنت
گارانتی شده توسط اف سکیور فنلاند و سایسک نماینده رسمی اف سکیور درایران

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

Supported platform : 

Windows 10, 8.1, 8, and 7 (SP1). ARM-based tablets are not supported.
Processor : Intel Pentium 4 or higher
Memory requirements : 1GB or more
Disk space : 1.2GB free disk space
jаvascript must be enabled in the user's browser settings to enable active block pages.

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار