• ۱۴۸ بازدید
  • بهمن ۲۰, ۱۳۹۸
G DATA AntiVirus آنتی ویروس G DATA

G DATA AntiVirus دانلود نرم افزار آنتی ویروس G DATA جی دیتا آنتی ویروس در آنی یار. G DATA AntiVirus بهترین در حفاظت در برابر انواع ویروسهاست.

رایانه شما انواع داده را بطور روزانه ذخیره می کند. برخی از این موارد برای شما بسیار حیاتی است و در صورت برخورد برخی از عفونت ها به رایانه شما ، باید از تغییر یا حتی حذف آن در امان باشد. به همین دلیل است که در وهله اول نرم افزار آنتی ویروس ایجاد شده است – برای جلوگیری از از دست رفتن یا تخریب نهایی پرونده های ذخیره شده در هارد دیسک شما.
G آنتی ویروس داده ها در بین بهترین راه حل های موجود قرار می گیرد. این یک برنامه کامل امنیتی در اینترنت نیست ، مطمئناً؛ با این حال ، این آنتی ویروس سطح امنیتی بالایی را شامل می شود که شامل دو موتور اسکن یکپارچه (اکتشافی و انسداد رفتار) به همراه تجزیه و تحلیل مبتنی بر ابر از پرونده های مشکوک است.
از ویژگی های امنیتی کم نیست. در مقابل ، آنتی ویروس G Data بسته به روش های تشخیص همه کاره می پردازد تا داده های شما را از تهدیدات مضر در امان نگه دارد. نصب و راه اندازی دانش موشکی نیست و به عنوان بسیاری از برنامه ها در این گروه ، شما را مجبور به راه اندازی مجدد کامپیوتر خود پس از اتمام می کند. رابط کاربری دقیق ، در عین حال بسیار کاربردی است. این نرم افزار ابزار مورد نیاز خود را در اختیار شما قرار می دهد و همچنین ما را از بار CPU فعلی تولید شده توسط آنتی ویروس و به طور کلی آگاه می کند.
ما می توانیم به راحتی هر جنبه ای از رایانه را از نظر ویروس ها ، نرم افزارهای جاسوسی ، نرم افزارهای تبلیغاتی مزاحم ، کرم ها ، تروجان ها ، شماره گیرها ، روت کیت ها و هرگونه اسکریپت مخرب یا فیشینگ بررسی کنیم. اگرچه این اسکنر پیوندی خارج از جعبه ، صرفه جویی در مصرف باتری یا حالت بازی را در اختیار شما قرار نمی دهد ، آنتی ویروس G Data مقدار مناسبی از سیستم را به گونه ای محافظت می کند که باعث نمی شود تعامل کاربر و کامپیوتر به عنوان یک فشار وارد شود. کل این هم با تسلط و هم با کارآیی در ذهن ایجاد می شود.
نرخ شناسایی انتظارات هر دو مبتدی و کاربران با تجربه تر را برآورده می کند. در واقع ، هیچ کس نمی تواند در مورد سطح امنیتی G آنتی ویروس داده ها استدلال کند – این یکی از بهترین هاست. ویژگی “اسکن بیکار” مطمئناً یک مزیت است. این کار به محض ورود به سیستم در حالت غیرفعال اجرا می شود ، بنابراین زمان هدر نمی رود بلکه از آن استفاده می کنید. کاربران بانکی آنلاین از جلسات مطمئن تر بهره مند می شوند تا بتوانند به جای اینکه دائماً خود را با مشکلات محافظت کنند خود را زحمت دهند ، روی کارشان تمرکز کنند.
اگر به دنبال نرم افزار آنتی ویروس برای بهتر شدن روز خود هستید و هر دو تهدیدات آنلاین و آفلاین را در معرض خطر نگه دارید ، آنگاه ویروس G Data Antivirus مورد نیاز شماست. در اینجا باید سه نکته را به خاطر بسپارید: اثربخشی امنیتی ، تأمین انرژی در منابع سیستم و کاربر پسند.

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار