• ۱۴۵ بازدید
  • بهمن ۲۰, ۱۳۹۸
Kaspersky Virus Removal Tool پاکسازی ویندوز

Kaspersky Virus Removal Tool دانلود نرم افزار پاکسازی ویندوز کسپراسکاری ویروس رموال تول در آنی یار. امکان حذف ویروس ها ، تروجان ها ، کرم ها ، جاسوس افزارها و… را می دهد.

مهم نیست که چقدر فردی از رایانه استفاده کند ، آنها هنوز در معرض تهدیدات آنلاین و حملات نرم افزارهای مخرب هستند ، بنابراین نباید اهمیت داشتن یک راه حل آنتی ویروس درست پیکربندی شده را دست کم گرفت.
با این حال ، در صورتی که آلودگی به رایانه شخصی رسیده باشد و برنامه نرم افزار امنیتی خنثی شده باشد ، یک ابزار دیگر نیز قابل آزمایش است: ابزار حذف ویروس Kaspersky.
در بیشتر موارد ، هنگامی که ویروس در رایانه شخصی موردنظر است ، هیچ کاری نمی توان انجام داد زیرا این بدافزار به طور معمول به کاربران امکان نصب یا به روزرسانی نرم افزارهای ضد ویروس را نمی دهد.
ابزار Kaspersky از طرف دیگر اقدامات محافظتی را انجام داده است: می توان آن را بر روی رایانه های آلوده ، حتی در Safe Mode نصب کرد ، و می تواند به طور خودکار ویروس ها ، Trojans ، rootkits ، adware یا spyware را حذف کند.
نصب بسیار سریع است و روند اسکن بسیار سریع انجام می شود و برنامه با منابع رایانه کاملاً دوستانه است. رابط کاربری ابزار حذف ویروس کسپرسکی به همان اندازه بصری است و کاربران فقط می توانند دکمه Scan را فشار داده و با کار خود ادامه دهند ، زیرا این روند در پس زمینه اجرا می شود.
اگر نتایج اسکن خودکار رضایت بخش نباشد ، می توانید ضد عفونی دستی را نیز انجام دهید که تجزیه و تحلیل عمیق رایانه را انجام می دهد ، سپس گزارش مفصلی تهیه می کند که می تواند برای پردازش بیشتر به کسپرسکی ارسال شود.
از طرف دیگر می توان نوع هدف از داده های مورد نیاز را نیز جستجو کرد ، بنابراین محدوده ی آنالیز و زمان اسکن را محدود می کند ، اما این تنها زمانی توصیه می شود که کاربران از محل عفونت آگاهی داشته باشند. همچنین ، تغییر سطح امنیتی به High می تواند به زمان اسکن طولانی تر منجر شود.
آخر ، نه مهم اما ابزار حذف ویروس کسپرسکی به کاربران این امکان را می دهد تا هنگام شناسایی یک تهدید ، اقداماتی را که می خواهند انجام دهند انتخاب کنند ، بنابراین کارشناسان می توانند برای پردازش دستی این مسئله تلاش کنند.
به طور کلی ، در صورت رسیدن ویروس ها و سایر عفونت ها به رایانه شخصی ، ابزار کسپرسکی می تواند نجات یابد. اما باید توجه داشت که تمیز کردن کامپیوتر با نصب نسخه کامل آنتی ویروس همراه با محافظت در زمان واقعی و بروزرسانی های دوره ای ، کاهش می یابد.

قابلیت های نرم افزار Kaspersky Virus Removal Tool:

شناسایی برنامه های جاسوسی و مخرب و توانایی برای حذف آنها
حذف خودکار و دستی انواع برنامه های مخرب
محیطی کاربر پسند و بسیار راحت
توانایی نصب روی سیستم های آلوده با الگوریتمی خاص
استفاده از الگو برای شناسایی ویروس ها و کرم های اینترنتی
قابل نصب بر روی تمامی ویندوز های موجود

توضیحات:
شاید برای شما هم پیش آمده باشد که یک ویروس و یا کرم اینترنتی سیستم شما را به هم بریزد و با تعویض ویندوز این مشکل همچنان باقی باشد که برای حل این مشکل می توانید این نرم افزار را بر روی سیستم نصب کنید و به اسکن کل هارد دیسک بپردازید و بعد از اتمام کار  شروع به تعویض ویندوز کنید.
 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

(Supported Operating Systems ( 32bit / 64 bit:

Windows 8.1
Windows 8
Windows 7
Windows Vista
Windows XP
Windows Server 2012
Windows Server 2008
Windows Server 2003

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار