• ۱۲۴ بازدید
  • بهمن ۲۰, ۱۳۹۸
Trend Micro Internet Security بسته امنیتی

Trend Micro Internet Security دانلود بسته امنیتی ترند میکرو اینترنت سکوریتی در آنی یار. ابزاری ضد ویروس است که هدف آن محافظت از پرونده ها ، پوشه ها و اطلاعات سیستم شما در برابر فعالیت های مخرب است.

مراحل نصب ساده است ، در طی آن نرم افزار زمان خود را برای تأیید سازگاری سیستم می گیرد. رابط کاربری بسیار جذاب و آسان برای حرکت از طریق آن است. اما اگر درک چیزی دشوار است ، حتما پرونده راهنما را بررسی کنید.
در پنجره اصلی می توانید وضعیت فعلی Trend Micro Internet Security ، خلاصه امنیت (هر نوع تهدید وب) ، کنترل والدین و تاریخ اشتراک را مشاهده کنید.
Parental Controls گزینه ای است که به شما امکان می دهد حساب های کاربری جداگانه Windows را با محدودیت هایی برای کودکان تنظیم کنید. شما می توانید به صورت دستی یا خودکار (با توجه به سن کودک) دسترسی آنها به انواع مختلف محتوای آنلاین را غیرفعال کنید.
اسکن می تواند به صورت سریع ، کامل یا سفارشی انجام شود. اسکن کامل مدت زمان زیادی طول می کشد ، اما به نظر می رسد ابزار آنتی ویروس بسیار کامل است. در مورد ما ، “دشمنان” جالبی وجود داشت که ما حتی از آنها چیزی نمی دانستیم ، و آنها را از بین برد.
به علاوه ، می توانید نرم افزار را پیکربندی کنید تا هنگام باز کردن ، ذخیره یا بارگیری پرونده ها ، تهدیدات را برای برنامه ریزی اسکن و سایر موارد انجام دهد. منابع CPU و حافظه نسبتاً استفاده شده است ، بنابراین کامپیوتر شما نباید در اجرای آن مشکلی داشته باشد.

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار