• ۱۱۲ بازدید
  • بهمن ۲۰, ۱۳۹۸
Trend Micro Maximum Security 2019 بسته امنیتی

Trend Micro Maximum Security 2019 دانلود بسته امنیتی ترند میکرو ماکسیموم سکوریتی در آنی یار. راه حل نرم افزاری ساده و کامل است که در برابر ویروس ها ، بدافزارها ، Trojans و … محافظت می کند.

با کمک این برنامه می توانید پیوندهای خطرناک را در وب سایت ها و شبکه های اجتماعی شناسایی کنید ، از پیام ها و داده های خود در برابر کلاهبرداری فیشینگ پست الکترونیکی محافظت کنید ، همچنین عملکرد کامپیوتر را بهینه کنید.
پنجره اصلی برنامه بصری و کاربر پسند است و به شما امکان می دهد پوشه های خود را بدون زحمت اسکن کنید. بخش “گزارش امنیتی” به شما امکان می دهد تهدیدهای موجود و وب سایت مسدود شده در یک ماه گذشته را مشاهده کنید.
از آنجا که از حریم شخصی شما در Facebook ، Twitter و Google+ محافظت می کند ، Trend Micro Maximum Security به طور خودکار هر وب سایت یا پیوندی را که ممکن است به رایانه و داده های شخصی شما آسیب برساند ، مسدود می کند.
با دسترسی به برگه “PC / Mobile” ، می توانید هنگام باز کردن ، ذخیره یا بارگیری پرونده ها با استفاده از ویژگی “امنیت رایانه و اینترنت” ، تهدیدهای را اسکن کنید ، همچنین فضای دیسک را بازیابی کنید و با کمک آن تاریخچه پیام فوری خود را پاک کنید. از “سیستم تنظیم”.
بخش “حریم خصوصی” شما را قادر می سازد حفاظت از شبکه های اجتماعی را با سهولت روشن یا خاموش کنید. با استفاده از این ویژگی ، می توانید هنگام مراجعه به محبوب ترین سایت های شبکه های اجتماعی ، پرونده های خود را از خطرات امنیتی مصون نگه دارید. به عنوان مثال ، مطمئناً متوجه پیوندهای ارسال شده توسط دوستان خود شده اید که شما را به وب سایت های نامناسب هدایت می کنند ، به جز اینکه این پیوندها بدون رضایت کاربر ارسال شده است و در اینجا جایی است که Trend Micro Maximum Security تفاوت ایجاد می کند.
این وب سایت های بد را برجسته می کند و شما را از سارقان هویت و وب سایت های مخرب در امان نگه می دارد. در صورت ایمن بودن وب سایت ، پیوند مورد نظر برای دسترسی را اسکن می کند و پیکان سبز را نشان می دهد.
بخش بعدی ، یعنی “داده” ، مانع از سرقت اطلاعات حساس مانند شماره کارتهای اعتباری و حسابهای بانکی توسط هکرها و جاسوس افزارها نمی شود. همچنین می تواند کودکان را از ارسال تصادفی داده های مهم از طریق پست الکترونیکی متوقف کند.
پس از تنظیم گذرواژه جدید ، می توانید داده های خود را به صفحات وب ، پیام های ایمیل یا وب سایت های غیر قابل اعتماد متوقف کنید. به سادگی از دسته های ارائه شده استفاده کنید یا موارد خاص خود را ایجاد کنید.
از این گذشته ، با استفاده از Trend Micro Maximum Security می توانید دسترسی به وب سایت را برای کودکان محدود یا فیلتر کنید. با پیمایش به برگه خانواده ، می توانید زمان آنها را در اینترنت محدود کنید ، از اجرای برنامه های خاص در زمان مشخص جلوگیری کنید و گزارش های مفصلی درباره دسترسی به آنها هنگام دسترسی آنلاین ایجاد کنید. به سادگی فیلترهای مناسب را انتخاب کنید ، محدودیت زمانی را تعیین کنید ، سپس نحوه و زمان استفاده خانواده از وب و برنامه های خود را در رایانه خود مدیریت کنید.
با توجه به موارد ذکر شده فوق ، Trend Micro Maximum Security ثابت می کند که با شناسایی پیوندهای خطرناک در وب سایت ها ، شبکه های اجتماعی و ایمیل ، می توانید یک راه حل ثابت و مؤثر هنگام محافظت از رایانه و اطلاعات شخصی خود در برابر جاسوس افزارها باشید.

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار