• ۱۲۶ بازدید
  • بهمن ۲۰, ۱۳۹۸
TrustPort Antivirus آنتی ویروس

TrustPort Antivirus دانلود آنتی ویروس تراست پورت آنتی ویروس در آنی یار. راه حل امنیتی پیشرفته در برابر اشکال رایج نرم افزارهای مخرب (مانند ویروس ها ، Trojans و کرم ها) است که به خصوص برای سرورهای پرونده از طریق شبکه محلی طراحی شده است.
روش نصب بسیار طولانی است و توصیه می شود هرگونه ابزار ضد ویروس موجود را از بین ببرید ، زیرا احتمال بروز مشکلات سازگاری نرم افزار وجود دارد که احتمالاً باعث ایجاد مشکلات پایداری ویندوز می شوند. راه اندازی مجدد سیستم برای تکمیل تنظیم مورد نیاز است.
برای اولین بار ممکن است کاربران با تنظیم تنظیم استاندارد اقدام کنند در حالی که افراد باتجربه می توانند برای غیرفعال کردن پیش اسکن پوشه های سیستم در هنگام شروع ویندوز ، به حالت پیشرفته تغییر دهند ، به برنامه اجازه دهند تا زمانی که ماژول محافظت در زمان واقعی فعال شود ، هر فرآیند کاربر را شروع کند. و همچنین برای فعال کردن ویژگی autorun Windows. علاوه بر این ، می توانید از سرور پروکسی استفاده کنید.
پس از نصب ، می توانید به آنتی ویروس Trustport از ناحیه سینی سیستم دسترسی پیدا کنید. چندین حالت اسکن در دسترس است. به عنوان مثال ، اسکن سریع فقط در نقاط حساس روی دیسک به نظر می رسد مخرب نرم افزار مخفی است. از طرف دیگر ، می توانید تمام دیسک ها یا فقط موارد محلی را تأیید کنید ، تمام رسانه های قابل جابجایی را تأیید کنید ، یا رجیستری یا یک هدف انتخاب شده را اسکن کنید.
علاوه بر این ، می توانید اسکنر در دسترس را فعال کنید ، آمار را مشاهده کنید ، قرنطینه را با پرونده های مشکوک یا آلوده مدیریت کنید و گزارش های ضد ویروس را بررسی کنید. ماژول حفاظت در زمان واقعی را می توان با ایمن سازی کلیه پرونده های موجود در رایانه یا فقط برنامه ها و اسناد تنظیم کرد.
نرم افزار نرم افزار بازرس برنامه ای را بازی می کند که وظیفه آن نظارت بر هر برنامه برای جلوگیری از مسدود کردن همه افراد غیر قابل اعتماد و افراد بدون امضای دیجیتال است. میزان شدت آن قابل افزایش است یا می توان ماژول را خاموش کرد.

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار