• ۱۳۶ بازدید
  • بهمن ۲۱, ۱۳۹۸
Ashampoo Virus Quickscan آنتی ویروس رایگان

Ashampoo Virus Quickscan دانلود نرم افزار آنتی ویروس رایگان آشامپو ویروس کوییک اسکن در آنی یار. برنامه قدرتمند که  امکان می دهد تا برای تأیید ویروس ها ، همانطور که از نام آن برمی آید ، یک کار اسکن سریع روی رایانه خود انجام دهید. کار با آن بسیار آسان است ، زیرا گزینه های محدود و شهودی را در خود جای می دهد.

از آنجا که نصب یک الزام نیست ، می توانید برنامه را در یک دیسک فلش USB یا واحد ذخیره سازی مشابه ذخیره کنید ، به منظور اجرای آن بر روی هر رایانه ای با حداقل تلاش ، برخلاف اجرای مستقیم آن از هر مکان روی HDD.
جنبه مهم دیگر که باید به آن اشاره کنیم این است که به لطف قابلیت حمل آن ، ابزار ورودی جدیدی به رجیستری ویندوز اضافه نمی کند و یا پس از حذف ، پرونده ها را روی دیسک سخت پشت سر می گذارد.
رابط کاربری برنامه بر روی یک پنجره معمولی با یک طرح مینیمالیستی قرار دارد ، که می توانید با یک کلیک ساده یک دکمه ، مراحل اسکن را شروع کنید. نتایج نشان می دهد کل فرایندهای اسکن شده و آثار بدافزار ، در کنار اشیاء شناسایی شده. همچنین می توانید جزئیات پرونده را برای بررسی بیشتر در پرونده ذخیره کنید.
با این وجود ذکر این نکته حائز اهمیت است که Ashampoo Virus Quickscan قادر به حذف پرونده های آلوده نیست. برای انجام این کار ، باید از چنین نرم افزاری تخصصی خودداری کنید.
این برنامه از منابع سیستم بسیار کم است و از کمترین CPU و RAM استفاده می کند ، بنابراین عملکرد کامپیوتر را تحت تأثیر قرار نمی دهد. هیچ دیالوگ خطایی در تست های ما نشان داده نشده است ، و این ابزار آویزان و خراب نیست. به لطف سادگی کلی ، کاربران بی تجربه می توانند به سرعت یاد بگیرند که چگونه با Ashampoo Virus Quickscan کار کنند.

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار