• ۱۵۲ بازدید
  • بهمن ۲۱, ۱۳۹۸
Autorun Virus Remover – Portable حذف ویروس Autorun

Autorun Virus Remover دانلود نرم افزار حذف ویروس Autorun اتوران ویروس رموور در آنی یار. مبارزه با ویروس Autorun ادامه دارد ، این بار با یک راه حل اختصاصی قرار است یک لایه امنیتی جدید به رایانه خود اضافه کنید.

این ابزار با نام Autorun Virus Remover ، رایانه و درایوهای قابل جابجایی را اسکن می کند و نه تنها عفونت های موجود را از بین می برد بلکه می تواند از دیسک های قابل جابجایی و همچنین محلی نیز محافظت کند.
کاربران اولین بار باید با این برنامه از یک جادوگر ساده پیروی کنند که آنها را از طریق اولین فرآیند اسکن رایانه هدایت می کند ، بنابراین به آنها کمک می کند تا مطمئن شوند دستگاه و درایوهای قابل جابجایی که وصل شده اند آلوده نیستند.
رابط کاربری نرم افزار کاملاً ساده است و به شما امکان می دهد اسکن را شروع کنید ، فرآیندهای در حال اجرا را تجزیه و تحلیل کنید ، کمی با تنظیمات بازی کنید یا سیستم را برطرف کنید در صورتی که از قبل آلوده شده اید و می خواهید “Task Manager” را تعمیر کنید. ، ویرایشگر رجیستری ، گزینه های پوشه را غیرفعال کنید یا پیوندهای پرونده exe.
Autorun Virus Remover با یک ابزار اختصاصی برای ایمن سازی درایوهای USB و دیسک های محلی همراه است ، بنابراین شما فقط باید درایو مورد نظر خود را برای ایمن کردن انتخاب کرده و بر روی “اعمال” کلیک کنید.
از طرف دیگر ، همچنین یک ابزار اختصاصی برای باز کردن قفل دستگاه های USB ، غیرفعال کردن استفاده از واحدهای قابل جابجایی یا نوشتن اطلاعات در دستگاه های ذخیره سازی USB نیز وجود دارد.
در طول تست ما همه چیز خیلی روان پیش رفت و ما هیچ مشکلی را تجربه نکردیم. کاربران ویندوز ۷ باید در نظر داشته باشند که باید روی فایل اجرایی یا میانبر کلیک راست کرده و از گزینه “Run as Administrator” برای استفاده صحیح از ابزار استفاده کنند.
به طور کلی ، Autorun Virus Remover یکی از پیشرفته ترین جنگنده های Autorun است که تا به حال دیده ایم و در صورتی که هنوز هم برای مقابله با این نوع عفونت تلاش می کنید ، این ابزار باید کار را انجام دهد.

قابلیت های نرم افزار Autorun Virus Remover 3.3 Build 0712:

قابلیت نابود سازی کامل ویروس autorun از فلش مموری.
اسکن کامل درایو های کامپیوتر.
سازگار با انواع آنتی ویروس ها.
برسی پروسه های درحال اجرا.
تعمیر برخی از فایل ها و برنامه های سیستم.
امکان اجرا در استارت آپ.

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار