• ۱۳۸ بازدید
  • بهمن ۲۱, ۱۳۹۸
Baidu Antivirus آنتی ویروس رایگان و قدرتمند بایدو

Baidu Antivirus دانلود آنتی ویروس رایگان و قدرتمند بایدو آنتی ویروس در آنی یار. این برنامه ترکیبی از موتور آنتی ویروس Baidu و Baidu Cloud Security Engine با موتور آنتی ویروس Avira است تا از شما در برابر تمام تهدیدات آنلاین محافظت کاملی را به شما ارائه دهد.

آنتی ویروس Baidu یک رابط کاربری آسان با چندین گزینه پیکربندی پیشرفته و همچنین قرنطینه پرونده های آلوده را ارائه می دهد. همچنین دارای یک اثر حافظه بسیار ناچیز است ، بنابراین شما می توانید کارهای دیگری را هنگام اجرای آن بر روی رایانه انجام دهید. سایر ویژگی ها شامل بروزرسانی خودکار ، سیستم پیشگیری از نفوذ میزبان (HIPS) ، گزارش اسکن و موارد دیگر است.
آنتی ویروس Baidu یک نرم افزار ضد ویروس کاملاً رایگان است که از تمام پیشرفت های محاسبات ابری مدرن استفاده می کند تا محافظت جامد سنگی را به همه کاربران ارائه دهد. این امر مستلزم محافظت در برابر تهدیدات خارجی ، رهگیری بسته های نرم افزاری مضر و محافظت مداوم از سیستم عامل محلی و داده های شما است. برای دستیابی به حداکثر سطح حفاظت ، از نه موتور ، بلکه سه موتور آنتی ویروس استفاده می کند. این موتورها (Baidu Antivirus Engine ، Baidu Cloud Engine و موتور آنتی ویروس کاملاً یکپارچه از Avira) با هم همکاری می کنند و به شما امکان شناسایی و حذف کامل ویروس را می دهند که باعث می شود کامپیوتر شخصی شما در برابر هر نوع تهدید نرم افزاری مخرب قرار بگیرد. آخرین نسخه آنتی ویروس Baidu را برای ویندوز بارگیری کنید!
این نوع محافظت فقط به اقدامات ارتجاعی ساده متمرکز نشده است ، بلکه بر روی استقرار فعال است که می تواند علائم تلقی ویروس ها و سایر تهدیدات خطرناک را نیز تشخیص دهد ، بلافاصله با دقت و سرعت حیرت انگیز شناسایی ، حاوی و از بین بردن تهدیدات از رایانه شما. محافظت در برابر تهدیدات آنلاین نیز بسیار در مرور اینترنت متمرکز شده است ، این امکان را برای شما فراهم می کند که با یک کلید محافظت کامل مرورگر در برابر جاسوس افزارها ، فیشینگ ، keylogging ، جریان ضبط صفحه ، مزاحمان شبکه و حذف کامل ردپای آنلاین خود فعال کنید.

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار