• ۱۴۴ بازدید
  • بهمن ۲۱, ۱۳۹۸
BitDefender USB Immunizer محافظت در برابر ویروس اتوران

BitDefender USB Immunizer دانلود نرم افزار محافظت در برابر ویروس اتوران بیت دیفندر یو اس بی در آنی یار. نرم افزاری که بطور ویژه برای کمک به کاربران در محافظت از درایوهای USB خود ساخته شده است.

به طور پیش فرض ، دستگاه های ذخیره سازی قابل جابجایی یک فایل autorun.ini را که معمولاً به انواع مختلف بدافزار آلوده است ، ذخیره می کنند. به همین دلیل ، برای محافظت از کامپیوتر خود در برابر بدافزار ، به ابزارهای اختصاصی مانند BitDefender USB Immunizer نیاز دارید.
از آنجا که این یک برنامه قابل حمل است ، لازم به ذکر است که هیچ اثری در ثبت رجیستری ویندوز باقی نمی گذارد. شما می توانید آن را در هر فلش درایو USB یا دستگاه های دیگر کپی کرده و هر زمان که لازم باشد دستگاه های ذخیره سازی USB خود را بر روی نسیم ایمن کنید ، آن را با خود ببرید.
در اصل ، کار با این ابزار بسیار آسان است ، زیرا تنها با یک کلیک بر روی نماد برنامه قرمز ، می توانید حالت ایمن سازی را فعال کنید. در پایان کار ، برنامه به شما اطلاع می دهد که فلش درایو USB با موفقیت ایمن سازی شده است یا خیر.
در طول آزمایش ما متوجه شده ایم که این ابزار درایوهای فلش USB را به سرعت و با حداقل تلاش ایمن سازی می کند. این سیستم قادر به روشن نگه داشتن منبع سیستم است ، بنابراین عملکرد کامپیوتر را مختل نمی کند و عملکرد دیگر برنامه ها را مختل نمی کند.
همه مواردی که در نظر گرفته شده است ، BitDefender USB Immunizer باعث می شود کل فرایند چیزی به جز یک تکه کیک به نظر نرسد. صرف نظر از سطح تجربه آنها برای همه انواع کاربران مناسب است.

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار