• ۱۴۲ بازدید
  • بهمن ۲۱, ۱۳۹۸
Norman Malware Cleaner پاکسازی ویندوز

Norman Malware Cleaner دانلود نرم افزار پاکسازی ویندوز نورمن مالور کلینر در آنی یار. یکی از برنامه های آنتی ویروس ساده است که گزینه های روشنی را در مورد قابلیت های آن ارائه می دهد. این کار نیازی به نصب ندارد و همچنین شامل یک نگهبان در زمان واقعی است. برنامه به بهترین نحو اثربخشی خود را هنگام جفت شدن با یک محافظ در زمان واقعی شخص ثالث اثبات می کند ، به منظور دوبار بررسی پرونده ها و پوشه ها برای فعالیت های مخرب.

از آنجا که برنامه می تواند بلافاصله با کلیک کردن بر روی پرونده اجرایی آن ، راه اندازی شود ، می توان از یک واحد ذخیره سازی قابل جابجایی نسخه پشتیبان تهیه کرد و همچنین بر روی هر رایانه آلوده یا مشکوک بدون اصلاح فایل و تنظیمات رجیستری اجرا شود.
پاک کننده نرم افزارهای مخرب نورمن ، تأکید خاصی به ظاهر ندارد و به یک رابط کلاسیک متصل است که گزینه های اصلی آن برای هر دسترسی به زبانه های مختلف تقسیم شده است.
این برنامه می تواند رایانه را برای بدافزارها به سه روش تأیید کند: به طور کامل به بررسی تمام درایوهای محلی برای بررسی دقیق ، سریع فقط نقاط پنهان محبوب مانند برنامه های فایلی و دایرکتوری ویندوز را تأیید می کند ، در حالی که سفارشی امکان دستیابی به پرونده های دقیق را به کاربران می دهد ، پوشه ها و درایوها برای ارزیابی فعالیت مشکوک.
غیرفعال کردن نورمن از بایگانی های باز نشده ، اجرای اسکن قبل و بعد از آن ، اسکن حافظه ، جستجوی روت کیت و محصولات ساختگی جعلی ، تشخیص برنامه های بالقوه ناخواسته (PUP) ، تمیز کردن ویروس ها و تازه کار ها ، و همچنین اشیاء قبل از قرنطینه تمیز کردن آنها
کاربران ممکن است شامل پرونده هایی با سطح ظن مختلف باشند (هرچه سطح بالاتر باشد ، شانس بیشتری برای تشخیص مثبت کاذب) دارید ، همه اشیاء اسکن شده را ثبت کرده ، موارد محرمانه را ذکر کنید ، مدیریت قرنطینه و همچنین بررسی رایانه برای بدافزارها با استفاده از یک اسکنر پیشرفته و خطرناک .
پاک کننده نرم افزار Malware Cleaner در ارزیابی ما نتایج خوبی را در مورد نسبت تشخیص ویروس ارائه داد. با این وجود ، هنگام تجزیه و تحلیل سیستم های آلوده به شدت آهسته است و در این مدت از منابع قابل توجهی استفاده می شود. با این وجود ، کاربران اتفاقی به احتمال زیاد هنگام استفاده از آن به عنوان یک خط ثانویه دفاع در برابر بدافزار ، Norman Malware Cleaner را قابل اعتماد می دانند.

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار