• ۱۳۱ بازدید
  • بهمن ۲۱, ۱۳۹۸
Panda USB Vaccine مقابله با انتشار ویروس از طریق USB

Panda USB Vaccine دانلود نرم افزار مقابله با انتشار ویروس از طریق USB پاندا یو اس بی واسین در آنی یار. ویروس “Autorun” مدت ها پیش کاربران از سراسر جهان را وحشت زده کرده است ، اما خوشبختانه ، توسعه دهندگان نرم افزار امنیتی به اندازه کافی سریع برای کمک به تلاش و تلاش برای ریشه کن کردن عفونت واکنش نشان دادند. یکی از ابزارهای مفید در این زمینه ، واکسن Panda USB است ، برنامه ای که پرونده های مخرب را حذف نمی کند ، اما برای محافظت از رایانه و درایوهای فلش مموری که می تواند برای توزیع ویروس استفاده شود ، عمل می کند.
قرار است این نرم افزار هم از رایانه و هم از دستگاه های USB ایمن سازی کند تا از انتشار ویروس روی دستگاه های تمیز جلوگیری کند ، از این رو نام مشخص شده آن است.
چطور ممکن است؟ در واقع با روشی کاملاً ساده: در واقع برنامه ویژگی autunun را به طور کامل غیرفعال می کند ، این بدان معناست که عفونت های بدافزار دیگر قادر به بارگیری خودکار نخواهند بود
نصب واکسن Panda USB چندان دشوار نیست ، اما به هر گفتگوی پیام توجه کنید ، زیرا مجموعه تنظیمات همچنین دارای گزینه های مفید برای محافظت از شما در آینده است. این ابزار قدرت این را دارد که به طور خودکار هر کلید USB درج شده جدید را تلقیح کند و همچنین با سیستم فایل NTFS کار کند.
رابط کاربری آن بسیار ساده است و فقط به دو دکمه ، رایانه واکسینه یا USB واکسینه می شود ، بنابراین شما فقط باید تصمیم بگیرید که کدام یک به محافظت نیاز دارد.
یک ویژگی کاملاً مفید این واقعیت است که هرکدام از دو گزینه توضیحات مفصلی ارائه می دهند ، بنابراین شما نیازی به یک فایل راهنما اضافی برای راهنمایی شما در روند کار احساس نمی کنید.
در کل ، واکسن Panda USB در واقع ابزاری بسیار مفید است ، و در صورت تمایل کامپیوتر خود را از عفونت ‘Autorun‘ محافظت کنید. اکثر داده های Sicne امروزه از طریق دستگاه های USB سفر می کند ، ممکن است بخواهید این برنامه را امتحان کنید و حتی ممکن است آن را حفظ کنید.

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار