• ۱۶۷ بازدید
  • بهمن ۲۱, ۱۳۹۸
PC Tools AntiVirus Free آنتی ویروس

PC Tools AntiVirus Free دانلود نرم افزار آنتی ویروس پی سی تولز آنتی ویروس فری در آنی یار.سیستم امنیتی که از رایانه در برابر عوامل مخرب مختلف مانند ویروس ها و نرم افزارهای جاسوسی محافظت می کند.

در حین نصب به کاربران توصیه می شود که توجه کنند. از آنجا که PC Tools AntiVirus Free یک برنامه تبلیغی است ، آن را ارائه می دهد موتور جستجوی پیش فرض مرورگر و صفحه اصلی خود را تغییر داده و Google Chrome را به عنوان مرورگر پیش فرض خود تبدیل کنید.
رابط کاربر پسند با چند ویژگی همراه است. در برگه Home می توانید خلاصه ای در مورد محافظت از خود (تهدیدات شناسایی شده ، اسکن انجام شده ، موارد اسکن شده ، به روزرسانی پایگاه داده) و همچنین وضعیت حفاظت (زمان واقعی و محافظت IntelliGuard) مشاهده کنید.
IntelliGuard شامل یک محافظ رفتار (قبل از آسیب رساندن به رایانه شما) پرونده هایی را که مشکوک به نظر می رسند شناسایی و مسدود می کند) ، مرورگر ، کوکی ، بارگیری ، ایمیل ، پرونده ، شبکه ، شبکه rootkit و محافظ سایت.
متأسفانه ، نسخه رایگان این نرم افزار فقط به شما امکان می دهد تا ایمیل را کنترل کنید (اسکن پیام های ایمیل را هنگام ارسال یا دریافت آنها ، و علامت گذاری به آنها توسط رایانه های شخصی بررسی می کنید) و فایل نگهبان (رایانه شما را برای پرونده های مخرب نظارت می کند و مانع از دسترسی یا اجرای آنها می شود). . به علاوه ، شما می توانید موارد حذف این دو ویژگی را نیز مدیریت کنید.
علاوه بر این ، می توانید اسکن های پس زمینه را در حالت آماده به کار سیستم ، تنظیم تنظیمات عملکرد (عملکرد ، متعادل ، محافظت) ، تاریخ مشاهده ، ایجاد یک نقطه بازیابی قبل از حذف ، برنامه ریزی یک اسکن و مشاهده اشیاء قرنطینه ای کنید.
اسکن می تواند به سه روش انجام شود: اسکن هوشمند ، اسکن کامل ، اسکن سفارشی. اسکن کامل مدت زمان زیادی طول می کشد ، اما این بدان معنی است که ابزارهای آنتی ویروس رایانه های شخصی کاملاً کامل است. به عنوان مثال ، در مورد ما ، این برنامه کوکی های ردیابی زیادی را در سیستم های ما پیدا کرد. علاوه بر این ، منابع سیستم به سختی در طول این کار استفاده می شوند ، و ما خطایی پیدا نکردیم.

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار