• ۱۰۹ بازدید
  • بهمن ۲۱, ۱۳۹۸
Townscape USB Anti-Virus حافظت کامپیوتر در برابر ویروس های USB

Townscape USB Anti-Virus دانلود نرم افزار حافظت کامپیوتر در برابر ویروس های USB تاون اسکیپ یو اس بی در آنی یار.  برنامه کاربردی ساده است که از کامپیوترها در برابر دیسک های فلش USB آلوده محافظت می کند. همچنین یک ماژول اسکن خودکار برای رایانه فراهم می کند.

رابط کاربری کاملاً جذاب نیست اما کار با آن بسیار آسان است. هنگامی که یک درایو قلم به واحد کامپیوتر وصل شد ، TownScape USB Anti-Virus آن را برای هرگونه خطایی اسکن می کند و بلافاصله ، بدون دخالت کاربر ، مشکلات را برطرف می کند.
عفونت ها به قرنطینه فرستاده می شوند ، در آنجا می توانید آنها را از طریق رایانه بازیابی یا به طور دائم حذف کنید. در پنجره برنامه اصلی می توانید تهدیدهای موجود ، به همراه تمبرهای تاریخ و زمان آنها را مشاهده کنید.
می توانید یک لیست سیاه با ویروس ایجاد کنید تا TownScape USB Anti-Virus همیشه در حالت نگهبان نگه داشته شود ، از این برنامه بخواهید که در حالت پس زمینه ادامه یابد تا حداقل به صورت تهاجمی باقی بماند ، و همچنین سعی کنید برخی از مناطق سیستمی را که معمولاً توسط ویروس ها مورد هدف قرار می گیرند ، ادامه دهید. مانند Task Manager ، ویرایشگر رجیستری و گزینه های پوشه.
در مورد تنظیمات برنامه ، می توانید صداها ، نوتیفیکیشن ها ، لیست سیاه ویروس و چلپ چلوپ راه اندازی را غیرفعال کنید. در صورت استفاده ، TownScape USB Anti-Virus  به ناحیه سینی سیستم کمترین میزان را می دهد.
این برنامه در تشخیص عفونت ها بسیار سریع است. در طی آزمایشات ما موفق به شناسایی دو عامل بدافزار که به رایانه ما نفوذ کرده اند (که قبلاً توسط سایر محصولات آنتی ویروس ردیابی نشده بود) بود ، و همچنین فایل autorun.inf یک قلم درایو مورد استفاده ما را در قرنطینه قرار داد.

قابلیت های نرم افزار Townscape USB Anti-Virus:

حذف ویروس‌ها و تعمیر آثار به جای مانده آن‌ها بر روی فایل‌های موجود در USB
حذف میانبر های ایجاد شده ویروس‌ها و بازگردانی فایل‌های آسیب دیده

روش رجیستر کردن:

ابتدا فایل TSRegkey.reg را اجرا کنید و سپس برنامه را نصب کنید.

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار