• ۱۴۷ بازدید
  • بهمن ۲۱, ۱۳۹۸
USB Virus Scan مقابله با ویروس های USB

USB Virus Scan دانلود نرم افزار مقابله با ویروس های USB یو اس بی ویروس اسکن در آنی یار. اگر می خواهید مطمئن شوید که اسناد و برنامه های شما به بدافزارها آلوده نشده اند ، باید آنها را به طور مکرر اسکن کرده و هر مؤلفه مشکوکی را که کشف کرده اید حذف کنید. به عنوان مثال ، می توانید به USB Virus Scan اعتماد کنید تا اطمینان حاصل شود که درایو فلش شما هیچ ویروسی ندارد.

رابط کاربری کاربرپسند است و شما می توانید فوراً اسکن نه تنها دستگاه های قابل جابجایی خود بلکه درایوهای محلی و سیستم عامل را شروع کنید. توصیه می شود به جای اینکه در هنگام تکمیل بیش از حد طولانی مدت آن را متوقف کنید ، اجازه دهید USB Virus Scan به پایان برسد.
یکی دیگر از کارکردهای USB Virus Scan نمایش لیست با کلیه فرآیندهای موجود در رایانه است ، بنابراین می توانید آنها را تجزیه و تحلیل کرده و بررسی کنید که کدام یک از آنها قانونی و قابل اعتماد هستند و کدام یک از آنها می توانند و باید خاتمه دهند.
اسکن ویروس USB همچنین می تواند با جلوگیری از سایر کاربران برای نوشتن داده روی آنها ، از جمله برنامه های مخرب ، به شما در افزایش امنیت درایو فلش USB کمک کند. علاوه بر این ، می توانید عملکرد Autoplay دستگاه خود را غیرفعال کنید زیرا این یکی از محبوب ترین روش های پخش بدافزار از طریق USB است.
علاوه بر این ، USB Virus Scan می تواند در مواردی که بدافزار کامپیوتر شما را آلوده کرده است ، بسیار مفید باشد ، زیرا می تواند اتصال فایل EXE و TXT را ترمیم کند ، دسترسی به Task Manager و Regedit را بازگرداند ، و همچنین دسترسی مجدد به حالت Safe را بدست آورد. همچنین می توانید داده های از دست رفته را از دستگاههای ذخیره USB خود بازیابی کنید.
در کل ، اسکنر ویروس USB می تواند یک ابزار مفید هنگام تمیز کردن درایوهای فلش USB آلوده و جلوگیری از ابتلا به آنها در وهله اول باشد. با این وجود ، لازم به ذکر است که این برنامه به تنهایی نمی تواند همه بدافزارها را از روی رایانه شخصی شما مسدود کند و یک راه حل کامل ضد ویروس همیشه دفاع خوبی است.

قابلیت های نرم افزار USB Virus Scan 2.44 Build 0712:

محافظت کامل در برابر هر گونه تهدید از طریق درایو USB
حذف سریع و آسان ویروس ها در USB و سیستم آلوده
بهترین راه حل برای محافظت آفلاین از کامپیوتر
سریعترین و کوچکترین نرم افزار آنتی ویروس

توجه:
این برنامه دقیقا مشابه نرم افزار Autorun Virus Remover می باشد که توسط یک بخش همکار شرکت سازنده اصلی، در کشور استرالیا و با برند USB Virus Scan ساخته شده است و تمامی عملکرد های برنامه مشابه می باشد.

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار