• ۱۲۴ بازدید
  • بهمن ۲۲, ۱۳۹۸
Comodo Firewall فایروال رایگان

Comodo Firewall دانلود نرم افزار فایروال رایگان کومودو فایروال در آنی یار. ایمن نگه داشتن رایانه در هنگام اتصال به اینترنت برای همه ضروری است. سیستم های عامل به ابزارهای اساسی برای چنین کارهایی مجهز شده اند ، اما برنامه های مختلفی وجود دارد که کاملاً اختصاصی و دارای ویژگی های پیشرفته هستند. Comodo Firewall یکی از آنهاست و قول می دهد هنگام مرور وب در کنار شما بایستد.
از اولین مرحله مراحل نصب باید به آن توجه کنید ، بنابراین فقط موارد مورد نظر را نصب می کنید ، زیرا این اپلیکیشن با سایر پیشنهادات همراه است. علاوه بر این ، اقدامات شما رفتار کلی را تعیین می کند ، زیرا می توانید برنامه را متناسب با فعالیت های خود تنظیم کنید تا به صورت خودکار اتصالات خاص را مسدود یا اجازه دهد.
رابط کاربری کاملاً مدرن و بصری است و به همه افراد اجازه می دهد تا با پشتیبانی کامل از یک راهنمای راهنما آنلاین غنی ، به سرعت جا بمانند. این برنامه همچنین ویجت کوچکی را در دسک تاپ شما به نمایش می گذارد تا وضعیت امنیتی فعلی را نمایش دهد و دسترسی سریع به ویژگی های آن داشته باشد.
به طور پیش فرض ، تقریباً هر تعامل کنترل می شود ، و پنجره ها نیاز به توجه دقیق شما دارند که آیا اجازه انجام کار خاص را دارند یا خیر. همچنین می توانید گزینه هایی را به عنوان مثال در مورد بروزرسانی های نرم افزاری خاص به خاطر بسپارید.
درمورد پرونده های قرنطینه شده یا فرآیندهای وابسته به اتصال به اینترنت شما ، در کل می تواند یک کار بسیار خوب انجام دهد و اطلاعات زیادی در دسترس باشد. از لحاظ قابلیت دسترسی ، برنامه به شما دست آزاد می دهد تا تقریباً با هر چیزی که قادر به دستیابی باشد ، باشید. منوی تنظیمات غنی است ، کلیه گزینه های امنیتی ، امنیتی و همچنین فایروال را پوشش می دهد ، هرکدام دارای ویژگی های اختصاصی هستند. به عنوان مثال ، می توانید اشیاء محافظت شده ای را که می توانند فایلهای ساده ، کلیدهای رجیستری یا حتی رابطهای COM باشند ، کاملاً مدیریت کنید.
این برنامه همچنین به شما امکان دسترسی به یک حالت بازی را می دهد که با هوشمندی بهینه شده است و اجازه می دهد تا فقط یک ارتباطات مربوط به بازی برای یک تجربه بازی صاف برقرار شود. علاوه بر این ، موارد غیر قابل اعتماد را می توان در جعبه ماسهبازی قرار داد ، به عبارت دیگر آنها را در یک محیط محافظت شده ایجاد کنید که تا زمانی که به آنها اجازه ندهید تغییراتی در سیستم ایجاد نمی کند.

قابلیت های نرم افزار Comodo Firewall 12.1.0.6914:

کاملا رایگان و بدون محدودیت در استفاده
مانیتورینگ کامل پهنای باند ورودی و خروجی به سیستم در شبکه
نمایش میزان امنیت شما و درجه دهی به آن
دارای دیتابیس کامل از انواع فایلهای مخرب با قدرت شناسایی هزاران فایل مخرب
امکان تعیین اجازه استفاده از اینترنت برای برنامه های مختلف
استفاده از حداقل منابع سیستم

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار