• ۱۷۲ بازدید
  • بهمن ۲۲, ۱۳۹۸
Evorim Free Firewall فایروال رایگان ویندوز

Evorim Free Firewall دانلود نرم افزار فایروال رایگان ویندوز اووریم فری فایروال در آنی یار. در مورد امنیت ، بیشتر کاربران به ویژگی های راه حل ضد ویروس انتخاب شده یا فایروال ویندوز یکپارچه خود اعتماد دارند. با این حال ، برنامه های دیجیتال فایروال مستقل نیز وجود دارد که می توانند دسترسی به اینترنت را به طور موثر کنترل کنند. یکی از آنها به طرز پیشنهادی (و در عین حال کمی ناخوشایند) به نام فایروال رایگان است.
این فایروال شخصی به عنوان گزینه ای جایگزین برای راه حل داخلی ساخته شده توسط سیستم عامل ویندوز عمل می کند و روشی متفاوت برای کنترل چگونگی و برنامه های نصب شده روی رایانه میزبان به اینترنت ارائه می دهد.
فایروال رایگان می تواند لیست کاملی از تمام برنامه های نصب شده و رایانه را بازیابی کند ، همچنین برنامه های فعال و غیرفعال را در کنار لیست کاملی از خدمات فعال ، همه کدگذاری شده با رنگ نشان دهد. جدول های ورودی را می توان با نام فیلتر کرد اما معیارهای دیگر در دسترس نیست. برای هر کدام گزینه هایی وجود دارد که آن را مسدود کنید یا آن را از لیست حذف کنید (حذف یک برنامه به معنای خاتمه روند نیست).
نکته جالب در مورد Free Firewall حالت هایی است که می تواند در آن کار کند. حالت ‘Credulous‘ اجازه می دهد تا برنامه ها یا برنامه های ناشناخته که کاربر برای دسترسی به اینترنت قوانینی تعیین نکرده است. به عبارت دیگر ، قوانینی که تنظیم کرده اید فعال هستند ، تمام برنامه های کاربردی دیگر دسترسی بدون محدودیت به محیط آنلاین دارند. برعکس ، حالت “پارانوئید” است ، که همه چیز را مسدود می کند ، از جمله برنامه هایی که ناشناخته هستند یا هیچ قانونی تنظیم نشده اند.
همچنین امکان اجرای فایروال رایگان در حالت “محاصره” وجود دارد. در این حالت ، به همه برنامه ها و سرویس های در حال اجرا اجازه دسترسی به اینترنت یا شبکه داده نمی شود. خاموش کردن محاصره با پیکربندی قوانین قبلی بازیابی می شود.
با هدف محافظت از کاربران خود در برابر تهدیدات آنلاین و جلوگیری از جمع آوری بیش از حد داده ها ، Evorim Free Firewall 2.5.1 می تواند دسترسی اینترنت به برنامه های نصب شده را مجاز یا رد کند ، بنابراین کنترل قوی روی داده هایی که از سیستم شما خارج می شوند ، ارائه می دهد.

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

Operating System

Windows 7
Windows 8
Windows 8.1
Windows 10 (Anniversary, Creators, Fall Creators)
Windows 10 (v1803)
Windows 10 (v1809)

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار