• ۱۴۳ بازدید
  • بهمن ۲۲, ۱۳۹۸
Firewall App Blocker قرار دادن نرم افزار در فایروال ویندوز

Firewall App Blocker دانلود قرار دادن نرم افزار در فایروال ویندوز فایروال آپ بلاکر در آنی یار. برنامه کاربردی که امکان می دهد قوانین مسدود کننده فایروال را بدون سطح پیشرفته ای از دانش تنظیم کنید.

به طور سنتی ، چنین کارهایی مستلزم انجام تعدادی عملیات پیچیده است که مبتدیان برای آن به راهنمایی های گسترده نیاز دارند.
با استفاده از Firewall App Blocker ، مسدود کردن یک برنامه خاص از طریق فایروال ویندوز عملیاتی آسان و کاملاً خودکار است که هر کاربر رایانه ، صرف نظر از سطح دانش IT خود می تواند انجام دهد.
یکی دیگر از مزیت های این برنامه قابلیت حمل آن است ، به این معنی که نیازی به نصب ندارد و علاوه بر این ، می توان آن را با یک درایو قابل جابجایی حمل کرد و روی هر دستگاه راه اندازی کرد بدون اینکه ردپایی در رجیستری سیستم بماند.
لیست upsides توسط یک رابط بصری تکمیل شده است که با وجود فاقد عناصر قند چشم ، در تمام تجربه شما با آن کاربر پسند است.
اضافه کردن برنامه به لیست بلوک با استفاده از منو یا دکمه اختصاصی امکان پذیر است ، اما کشیدن و رها کردن نیز پشتیبانی می شود. منوی راست کلیک گزینه های زیادی را فاش می کند ، از جمله این موارد امکان رفع انسداد ، حذف ، تغییر نام ، مسدود کردن همه ، اجرای پرونده ، باز کردن محل پوشه و عملکردهای مفید دیگر است.
در صورت تمایل می توانید کل لیست را به یک پرونده پیکربندی INI صادر کرده و در مواقع بعدی وارد کنید. همچنین می توانید تنظیمات فایروال ویندوز را مجدداً تنظیم کنید ، اما توجه داشته باشید که این عملیات از زمان نصب سیستم عامل ، تغییراتی را که ایجاد کرده اید برمی گرداند.
در پایان یادداشت ،Firewall App Blocker 1.6 شما را به تلاش برای انجام پیکربندی های پیچیده به منظور مسدود کردن پرونده های برنامه تشویق می کند و رویکردی آسان و کاربرمحور برای دستیابی به این هدف در چند کلیک ارائه می دهد.

توجــه
در صورت استفاده از آنتی ویروسی که شامل فایروال میشود ، این نرم افزار کارایی نخواهد داشت و نرم افزار را باید در فایروال آنتی ویروس قرار دهید.

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

آموزش نحوه استفاده از نرم افزار

توضیحات

با توجه به نوع سیستم عامل خود ( 32/64 بیتی ) نرم افزار را اجرا کنید.
به منوی Options => Language بروید و زبان فارسی را فعال کنید.
برای قرار دادن نرم افزار مورد نظر خود در فایروال ویندوز ، به روی آیکون + ( افزدون برنامه ) کلیک کنید و به مسیری که نرم افزار مورد نظر نصب شده است رفته و نرم افزار را انتخاب کنید.
روش دیگر برای قرار دادن نرم افزار در فایروال ویندوز ، در نرم افزار Firewall App Blocker به روی آیکون مانیتور ( افزودن فرآیند ) کلیک کنید. در این قسمت نرم افزارها و سرویس های در حال اجرا نمایش داده میشود و میتوانید با انتخاب برنامه و کلیک به روی افزودن موارد انتخاب شده به لیست نرم افزار آنرا در فایروال آنتی ویروس قرار دهید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

Supported Operating Systems

Windows 10 , Windows 8.1 , Windows 8 , Windows 7 , Windows Vista

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار