• ۱۷۴ بازدید
  • بهمن ۲۲, ۱۳۹۸
Program Blocker جلوگیری از دسترسی نرم افزار به اینترنت و اجرا در ویندوز

Program Blocker دانلود نرم افزار جلوگیری از دسترسی نرم افزار به اینترنت و اجرا در ویندوز پرگروم بلاکر در آنی یار. جلوگیری از اجرای برخی برنامه ها بدون اطلاع و اجازه شما می تواند دشوار باشد. این که آیا ما در مورد برنامه هایی صحبت می کنیم که در پس زمینه یا به روزرسانی هایی که بصورت خودکار راه اندازی می شوند ، داشتن راهی آسان برای مسدود کردن آنها می تواند بسیار مفید باشد.
Program Blocker یک ابزار ساده و قابل حمل است که به شما امکان می دهد در چند مرحله آسان فایل اجرایی را مسدود کنید. مناسب برای کاربران تازه کار و با تجربه است و نیازی به نصب از قبل روی سیستم شما نیست.
برای شروع ، فقط باید برنامه را راه اندازی کنید و نام پرونده اجرایی مورد نظر خود را مسدود کنید. روش دیگر ، می توانید به مکان آن بروید و در عوض آن را انتخاب کنید.
بعد از افزودن برنامه ای به لیست ، امکان اجرا در آینده وجود ندارد. حتی اگر برنامه مسدود کننده بسته شده باشد ، پرونده های اجرایی انتخاب شده هنوز از راه اندازی جلوگیری می شود.
با راه اندازی یک برنامه مسدود شده ، یک خطای ویندوز نمایش داده می شود و به شما اطلاع می دهد که سیستم عامل نمی تواند فایل اجرایی را پیدا کند. این پیامها را می توان با علامت کادر “جلوگیری از یافتن خطا در پرونده یافت نشد” در UI اصلی پنهان کرد.
یک مزیت قابل توجه استفاده از Program Blocker 2.0.1 این است که لازم نیست آن را نصب کنید. می توان آن را از هر مکانی در رایانه شخصی شما راه اندازی کرد و علاوه بر مسدود کردن برنامه های انتخابی ، هیچ اثری از آن باقی نمی گذارد.

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

Operating System

Windows XP
Windows Vista
Windows 7
Windows 8.1
Windows 10

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار