• ۱۴۶ بازدید
  • بهمن ۲۲, ۱۳۹۸
TinyWall جلوگیری از دسترسی نرم افزار به اینترنت

TinyWall دانلود نرم افزار جلوگیری از دسترسی نرم افزار به اینترنت تاینی وال در آنی یار. ایمن ماندن در حالی که به یک شبکه محلی متصل هستید و مهمتر از آن ، هنگام مرور اینترنت ، کار برای ابزارهای اختصاصی مانند راه حل های آنتی ویروس یا فایروال است. حتی اگر ویندوز بیاید ، در تکرارهای بعدی ، با یک برنامه کاربردی فایروال موثر ، برنامه هایی وجود دارد که می توانند آن را تکمیل کرده و در نتیجه ، کامپیوتر را به مکانی مطمئن تر تبدیل کنند.

چنین ابزاری TinyWall است ، یک برنامه سبک وزن که هدف اصلی آن مسدود کردن فرایندهای مخرب و جلوگیری از اتصالات ناامن است. رابط کاربری ساده پیکربندی نرم افزار را آسان می کند ، اما روشی که در آن کار می شود ، با مسدود کردن کلیه اتصالات از get-go ، ممکن است حداقل پس از اولین ساعت های استفاده ، باعث عدم تمایلات زیادی شود.
اصلی ترین قانونی که باید هنگام نصب و راه اندازی این ابزار بر روی سیستم خود رعایت کنید این است که اگر متوجه برنامه خاصی هستید که به شبکه یا دسترسی به اینترنت یا اتصال به اینترنت نیاز دارد به درستی کار نمی کند ، فایروال را بررسی کنید.
شما می توانید تمام برنامه های تأیید شده و قابل اعتماد را به لیست استثنائاتی که در منطقه “تنظیمات” TinyWall پیدا خواهید کرد اضافه کنید. در حقیقت ، دو لیست وجود دارد ، فهرست دیگر برای “استثنائات ویژه” که در کل سیستم اعمال می شود.
بنابراین ، شما قادر خواهید بود برای برخی از نرم افزارها از طریق اتصالات موجود ، داده های مهمی را دریافت کرده و ارسال کنید ، در عین حال این امکان را فراهم می کند یا ویژگی های ترافیک تکمیلی شبکه را غیرفعال می کند. این موارد شامل اشتراک فایل و چاپگر ، کشف شبکه ویندوز ، بروزرسانی ویندوز ، دسک تاپ ویندوز یا کمک از راه دور برای نامگذاری چند مورد است
قابلیت های نظارت بر TinyWall 2.1.14 این امکان را برای شما فراهم می کند که فرآیندهای در حال اجرا ، پورت ها و پروتکل های مورد استفاده آنها و همچنین مقصد و آدرس از راه دور را مشاهده کنید. همچنین می توانید برنامه های مسدود شده من در چند دقیقه آخر توسط فایروال را بررسی کنید.
به طور خلاصه ، مشخص است که TinyWall می تواند یاری کننده خوبی باشد ، اما بیشتر برای کاربرانی که از سفرهای بی شمار به منطقه تنظیمات مزاحمت نمی شوند ، مفید است که در آن موارد استثنائاتی باید ایجاد شود تا تمام برنامه های نصب شده بدون اشکال عملکرد داشته باشند.

توضیحات :

برای نصب باید NET Framework 4.5.1 را نصب کرده باشید !!
 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

(Supported Operating Systems ( 32bit / 64 bit:

Windows 10
Windows 8.1
Windows 8
Windows 7
Windows Vista

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار