• ۱۲۹ بازدید
  • بهمن ۲۲, ۱۳۹۸
Windows Firewall Control مدیریت آسان فایروال ویندوز

Windows Firewall Control دانلود نرم افزار مدیریت آسان فایروال ویندوز فایروال کنترل در آنی یار.ابزاری است که دسترسی سریع به تنظیمات فایروال ویندوز را فراهم می کند و عملکرد شما را با استفاده از این امکان فراهم می کند که بتوانید قوانین شبکه را برای هر برنامه مدیریت کنید. این به طور عمده برای کاربران با تجربه ، مانند سرپرست شبکه ، جذب می شود.
پس از تنظیم اولیه ، برنامه یک نماد را در قسمت سینی سیستم ایجاد می کند و به شما امکان می دهد مشخصات امنیتی را انتخاب کنید ، از هر نوع فیلتر (خاموش کردن فایروال ویندوز) گرفته تا حالت فیلتر بالا (همه اتصالات ورودی و خروجی را مسدود می کند).
هنگامی که صحبت از مدیریت قوانین است ، می توانید دسترسی به هر برنامه ای را مجاز یا رد کنید ، غیرفعال کنید ، آن را از لیست حذف کنید یا یک نسخه تکراری ایجاد کنید. لیست ، نام ها ، گروه ها ، برنامه ها ، مکان ها ، وضعیت ها ، اقدامات ، دستورالعمل ها ، پورت های مکان یابی و راه دور ، آدرس های از راه دور ، پروتکل ها و خدمات را نشان می دهد.
مرتب سازی موارد بر اساس وضعیت یا جهت (ورودی ، خروجی ، همه ، ایجاد شده توسط کاربر) ، استفاده از یک تابع جستجو ، مشاهده برنامه هایی که اخیراً مسدود شده اند ، و همچنین تبدیل به حالت مشاهده ساده برای فعال و غیرفعال کردن دسترسی به برنامه ، همچنین امکان پذیر است. برای افزودن یک برنامه جدید به لیست
Windows Firewall Control دارای یک صفحه کنترل است که در آن می توانید ترفندهایی اضافی ایجاد کنید. می توانید ابزار را در منوی زمینه اکسپلورر یکپارچه کنید ، آن را در هنگام راه اندازی مجدداً بر روی autorun تنظیم کنید ، سایر برنامه ها را از افزودن قوانین فایروال غیرفعال کنید ، کلیدهای اصلی جهانی را برای کنترل پنل و قسمت مدیریت قوانین فعال کنید ، تنظیمات رنگ قاب ، قوانین واردات و صادرات را تنظیم کنید. به عنوان دسترسی به برخی از ابزارهای Windows (فایروال با امنیت پیشرفته ، فرمان سریع ، مشاهده بیننده ، مانیتور منبع ، رجیستری ویندوز).

 

قابلیت های نرم افزار Windows Firewall Control 6.1.0.0:

فقط یک فایل اجرایی کوچک
پشتیبانی کامل برای اجرای وظایف از حساب کاربر استاندارد
رابط بصری ساده و آسان در دسترس در system tray
اجازه یا مسدود کردن دسترسی یک برنامه به اینترنت تنها با یک کلیک
ادغام شل زمینه به منوی راست کلیک فایل های اجرایی
دسترسی سریع و مستقیم به ویرایش فایروال ویندوز از رابط برنامه
امکان بازیابی تنظیمات قبلی

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

System Requirements

Microsoft .NET Framework version 4.5 or a newer version.
Compatible with all x86 and x64 versions of Windows 10, 8.1, 8, 7, Server 2016, Server 2012.
Windows Firewall service is required to be enabled for Windows Firewall Control to run.
DNS Client service is required to be enabled for the notifications to work properly.

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار