• ۱۴۷ بازدید
  • بهمن ۲۲, ۱۳۹۸
ZoneAlarm Free Firewall فایروال رایگان

ZoneAlarm Free Firewall دانلود نرم افزار فایروال رایگان زون آلارم فری فایروال در آنی یار. قبل از رفتن به بزرگراه اطلاعات باید اطمینان حاصل کنید که رایانه شما به درستی محافظت شده است. به طور پیش فرض ، سیستم عامل شما به چند ابزار برای محافظت اساسی مجهز شده است. با این حال ، برنامه های تخصصی مانند ZoneAlarm Free Firewall صرفاً برای محافظت از کامپیوتر شما در برابر تهدیدات مختلف ، مسدود کردن فعالیت های مشکوک اختصاص داده شده است.
فرآیند تنظیم نیاز به کمی از توجه شما دارد. چندین پیشنهاد وجود دارد که ممکن است بخواهید از آن بگذرید ، مانند نوارهای ابزار مرورگر وب یا صفحه اصلی. علاوه بر این ، شما می توانید رفتار برنامه را انتخاب کنید که می تواند به طور خودکار از اقدامات شما بیاموزد ، یا کنترل کامل بر تنظیمات آن داشته باشد.
رابط تمیز و مدرن است و هیچ مشکلی برای اسکان ندارد. اگر موفق شوید خود را گیر کرده ببینید ، یک دفترچه راهنمای آنلاین وجود دارد که مطمئناً می تواند شما را از موقعیتهای چسبناک خارج کند.
از چندین شبکه محافظت کنید
به طور پیش فرض ، هم یک فایروال اساسی و هم کنترل برنامه روشن است. اولین مورد برای جلوگیری از دسترسی غیرمجاز به منظور ایمن نگه داشتن حریم شخصی شما است. شما می توانید شبکه هایی را مشاهده کنید که تحت نظارت هستند و موارد دلخواه خود را اضافه می کنید ، همچنین چند ویژگی پیشرفته وجود دارد که به شما امکان می دهد ویندوز فایروال را غیرفعال کنید ، به پروتکل های VPN اجازه دهید ، مسدود کردن سرورهای عمومی و چندین مورد دیگر.
ویژگی کنترل برنامه به معنای واقعی کلمه به کلیه فرایندهای در حال اجرا و رفتار آنها توجه می کند و اگر حالت یادگیری از فرایند تنظیم انتخاب شود از شما خواسته می شود هر زمان که برنامه ها در تعامل هستند به منظور اجازه یا انکار فعالیت آنها در صورتی که مشکوک به نظر برسید.
ZoneAlarm Free Firewall 15.8.026.18228 تنظیمات را می توان به طور کامل سفارشی کرد ، با کشویی برای تنظیم سطح امنیت برنامه باید اعمال شود. علاوه بر این ، همه برنامه ها را می توان مشاهده کرد ، همچنین وضعیت و سطح اطمینان آنها وجود دارد ، و می توانید آنها را به طور کامل مدیریت کرده و موارد دلخواه خود را اضافه کنید.
به طور کلی ، برنامه از منابع کمی از سیستم شما استفاده می کند و بیشتر اوقات در سینی سیستم پنهان می ماند تا فضای زیادی را به خود اختصاص ندهد. برای دسترسی بیشتر ، از نماد سینی می توانید محدودیت ها را به مدت پنج دقیقه به تعویق بیاندازید ، تمام فعالیت های اینترنت را متوقف کنید ، یا حتی به یک حالت بازی تغییر دهید که بتواند به طور خودکار خودش را تطبیق دهد یا حتی به همه اتصالات تنظیم شده توسط بازی اجازه دهد.

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار