• ۱۳۷ بازدید
  • بهمن ۲۳, ۱۳۹۸
DefenseWall Personal Firewall – DefenseWall HIPS تامین امنیت ویندوز

DefenseWall Personal Firewall دانلود نرم افزار تامین امنیت ویندوز دیفنس وال پرسونال فایروال در آنی یار. نرم افزاری که با نصب برروی رایانه به عنوان فایروال عمل کرده و امنیت رایانه تان را بر عهده می گیرد

حتی اگر قبلاً یک راه حل ضد ویروس کاملاً برجسته روی رایانه خود اجرا کرده اید ، توصیه می شود به یک محصول فایروال نیز اعتماد کنید ، تا اطمینان حاصل کنید که هیچ شبکه غیرمجاز یا اتصالات اینترنتی به رایانه شخصی شما برقرار نشده است. فایروال شخصی DefenseWall یکی از بسیاری از ابزارهای موجود در بازار است.
هنگامی که آن را بر روی رایانه خود نصب کردید ، با تجزیه و تحلیل برنامه های خود و جدا کردن آنها در دو گروه ، قابل اعتماد یا غیر قابل اعتماد ، از آن در برابر نرم افزارهای جاسوسی و نرم افزارهای تبلیغاتی محافظت می کند.
شما فقط باید مرورگرها ، سرویس گیرنده های ایمیل ، سرویس گیرنده پیام های فوری یا برنامه های همکار را به لیست غیرقابل اعتماد اضافه کنید تا اطمینان حاصل شود که تمام مؤلفه های مخرب که ممکن است بارگیری کنند ، نمی توانند آسیبی به رایانه شخصی وارد کنند.
علاوه بر این ، اگر گمان می کنید رایانه شما آلوده شده است ، می توانید همه برنامه های غیر قابل اعتماد را خاتمه دهید و بدافزار شناسایی شده نیز کشته می شود. همچنین ، اگر نظر خود را تغییر دهید ، می توانید با یک کلیک ماوس ، به راحتی امتیاز هر فرآیند را تغییر دهید.
عملکرد ویژه FireWall Personal Firewall این است که شما را قادر می سازد که یک جلسه بانکی آنلاین را با استفاده از مرورگر مورد نظر خود شروع کنید (حتی می توانید برای پرداخت و تکمیل معاملات به مرورگر یکپارچه اعتماد کنید). شما همچنین می توانید بدون نگرانی از سرقت اطلاعات شخصی خود ، خرید آنلاین انجام دهید.
علاوه بر این ، می توانید با افزودن پرونده ها ، پوشه ها یا کلیدهای رجیستری به یک لیست اختصاصی ، یک لایه محافظت اضافی به رمزهای عبور ، حساب بازی یا سایر داده های حساس اضافه کنید.
به طور کلی ، FireWall Personal DefenseWall می تواند به شما در محافظت از یکپارچگی داده های شخصی شما کمک کند ، در عین حال نرم افزارهای تبلیغاتی مزاحم ، جاسوس افزارها یا keylogger ها را نیز به حالت آماده نگه دارید. اگر از مجموعه ویژگی های آن راضی هستید ، می توانید مجوز بخرید و از عملکرد آن فراتر از دوره ارزیابی لذت ببرید.

قابلیت های نرم افزار DefenseWall Personal Firewall + DefenseWall HIPS 3.25:

بدون نیاز به دانش فنی و یادگیری firewall
سازگاری کامل با دیگر نرم افزارهای امنیتی
عدم نیاز به پیکربندی پورت و سوکت

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار