• ۱۵۰ بازدید
  • بهمن ۲۳, ۱۳۹۸
foobar2000 – Portable پلیر قدرتمند فایل صوتی

foobar2000 دانلود نرم افزار پلیر قدرتمند فایل صوتی فوبار ۲۰۰۰ در آنی یار.

برنامه های بی شماری در خارج وجود دارد که می توانند پرونده های رسانه ای را پردازش کرده و آنها را به روشی دلپذیر برای گذر زمان تبدیل کنند. Foobar2000 یکی از آنها به حساب می آید ، در تلاش برای ساده سازی و کاهش بسیاری از ویژگی ها برای افزایش سازگاری با بیشترین تنظیمات که ممکن است.
هیچ دانش موشکی در پشت رابط پنهان نیست. استقرار تقریبا بلافاصله انجام می شود ، پس از آن شما باقی مانده اید تا با عملکرد موجود آشنا شوید ، اما اسکان به دور از مشکل بودن یا وقت گیر نیست.
گزینه های لازم برای پخش در نوار ابزار بالایی یافت می شود که بقیه فضا به مدیریت پرونده اختصاص داده شده است. از نظر فنی بیشتر ، برنامه از مقدار کمتری از منابع سیستم استفاده می کند و فضای کمی در هارد دیسک شما گرفته می شود.
با گذشت چند لحظه از آنچه برنامه ارائه می دهد ، استفاده می شود و شما می توانید بر روی یک تساوی ۱۸ باند گیر بیفتید. متأسفانه ، هیچ پیش فرض از پیش تعیین شده ای ندارد ، اما هنوز می توانید تنظیمات سفارشی خود را ایجاد و ذخیره کنید.
این برنامه می تواند با یک ویژگی یکپارچه افتخار کند که به شما امکان می دهد فرمت یک فایل صوتی را تغییر دهید. انجام این کار شما را مجبور به کلیک راست بر روی مورد دلخواه می کند و ضربه زدن به “تبدیل سریع” پنجره جدیدی را با لیستی از فرمت های خروجی پشتیبانی شده ایجاد می کند.
آنچه در برنامه خود تقریباً کامل است ، مدیر لیست پخش است. به سادگی می توانید آهنگ هایی را که می خواهید پخش کنید از پنجره اصلی بکشید و آنها را در یک لیست با نام دلخواه ذخیره کنید. هیچ محدودیتی واقعی برای تعداد پرونده های صوتی یا لیست های پخش که می توانید اضافه کنید وجود ندارد.
علاوه بر این ، برای سهولت در دسترسی ، پشتیبانی از کلیدهای دستی یکپارچه هنگامی که شما قصد ندارید هر بار که یک آهنگ تغییر می کند یا صدا را تنظیم می کند ، پنجره اصلی را بیاورید ، مفید خواهد بود. به طور کلی ، می توانید با نصب مؤلفه های مختلفی که در سراسر اینترنت یافت می شود ، به قابلیت استفاده برنامه اضافه کنید.

قابلیت های نرم افزار foobar2000 1.5.1:

قابلیت پشتیبانی از فرمت های صوتی از میان اجزاء انتخابی
پشتیبانی کامل از Unicode در ویندوز NT
شامل امکانات برچسب زدن پیشرفته
پشتیبانی از ReplayGain، بازنواخت و محاسبه
بهره گیری از متد اجرای فایل های صوتی با استفاده از تکنولوژی Unicode
قابلیت نمایش دادن جزئیات فایل های در حال اجرا و آماده اجرا
پشتیبانی کامل از ریپینگ CD
قابلیت تبدیل فرمت های کاربردی به یکدیگر بر اساس کاتالوگ فورمت های تحت پوشش
قابلیت برنامه ریزی از طریق کیبورد کامپیوتر جهت دسترسی و کارکرد آسان و راحت تر(کلید میان بر)
اشغال فضای کمی از رم جهت پخش فایل های صوتی
قابلیت پشتیبانی و اجرای فرمت هایی نظیر MP1, MP2, MP3, MP4, MPC, AAC, Ogg Vorbis, FLAC  Ogg FLAC, WavPack, WAV, AIFF, AU, SND, CDDA, WMA

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

System requirements

Operating System
Windows XP - SP2 or newer, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10, Windows Server 2003, Windows Server 2008, Windows Server 2012.Hardware
i686 or newer x86 processor. Any Windows PC built during the last 15 years should be OK.

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار