• ۱۴۵ بازدید
  • بهمن ۲۳, ۱۳۹۸
Jetico Personal Firewall فایروال شخصی در ویندوز

Jetico Personal Firewall دانلود نرم افزار فایروال شخصی در ویندوز جتیکو پرسونال فایروال در آنی یار. نرم افزار امنیتی قدرتمندی می باشد که به کمک آن میتوانید از نفوذ هکرها به ویندوز جلوگیری کنید.

بدافزارها می توانند از بسیاری جهات به رایانه شما پخش شوند ، نه تنها با باز کردن یک فایل آلوده یا وصل کردن یک درایو USB آلوده به رایانه شخصی. همچنین برخی از هکرهای باتجربه نیز وجود دارند که می توانند به رایانه شخصی یا ویروس های خود متصل شوند که می توانند از آسیب پذیری های موجود در اتصال اینترنت شما به “تماس با منزل” استفاده کرده و اطلاعات شخصی خود را همانطور که از طریق مرورگرها جمع آوری می شود ، ارسال کنند. محافظت از فایروال قدرتمند می تواند از وقوع همه این موارد جلوگیری کند و فایروال شخصی Jetico می تواند چنین محافظتی را ارائه دهد.
پس از نصب برنامه ، به پیکربندی تنظیمات آن هدایت می شوید (اگر در مورد برخی از آنها اطمینان ندارید ، می توانید فقط آنها را به مقادیر پیش فرض آنها رها کنید) ، پس توصیه می شود که رایانه را مجدداً راه اندازی کنید تا مطمئن شوید که تمام تغییرات اعمال شده است. به درستی.
پنجره اصلی ابزار نرم افزاری به شما این امکان را می دهد تا ترافیک شبکه خود را کنترل کنید ، بنابراین می توانید به محض اینکه متوجه افزایش فعالیت شدید ، آنالیز اتصالات اینترنتی خود را شروع کنید.
علاوه بر این ، هر زمان که یک برنامه شخص ثالث تلاش کند به اینترنت یا شبکه وصل شود ، یک پنجره اعلان نمایش داده می شود و می توانید مشخص کنید که آیا می خواهید برنامه را وصل کنید یا نه.
علاوه بر این ، می توانید تمام برنامه های در حال اجرا را اکتشاف کنید ، خواص آنها را تحلیل کرده و تمام آنچه را که نمی شناسید خاتمه دهید. حتی اگر می خواهید اطلاعات را بعداً به طور کامل بررسی کنید ، می توانید رشته متن را کپی کرده و در یک پرونده دیگر جایگذاری کنید.
با توجه به فایروال شخصی Jetico ، شما می توانید گروه هایی از آدرس های IP را تعیین کنید که به طور پیش فرض اجازه اتصال به رایانه شخصی خود را دارند ، همچنین گروهی از IP ها را که از این کار مسدود شده اند ، تعریف می کنید. می توانید آنها را یک به یک مشخص کنید یا می توانید یک محدوده IP را وارد کنید.
به طور کلی ، فایروال شخصی Jetico Personal Firewall 2.1.0.14.2477 می تواند به شما در محافظت از رایانه در برابر طیف گسترده ای از تهدیدات اینترنت و شبکه کمک کند ، اما در صورت تمایل به استفاده از یک دوره زمانی طولانی ، نیاز به خرید مجوز دارید. برای تکمیل حفاظت از فایروال ، باید یک راه حل ضد ویروس نیز نصب کنید.

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

System requirements :

Windows 8, Windows 7,
Windows Vista, Windows XP,
Windows 2008 Server,
Windows 2003 Server,
Windows 2000
(32-bit and 64-bit AMD64 versions)

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار