• ۲۹۳ بازدید
  • بهمن ۲۳, ۱۳۹۸
Media Player Classic Black Edition – Portable مدیا پلیر قدرتمند

Media Player Classic Black Edition دانلود نرم افزار مدیا پلیر قدرتمند مدیا پلیر کلاسیک در آنی یار.  نسخه بهینه شده پلیر محبوب Media Player Classic می باشد که در این نسخه تغییرات فراوانی در آن صورت گرفته.

نسخه قابل حمل Media Player Classic – Black Edition را می توان در یک درایو فلش USB ذخیره کرد و مستقیماً بر روی هر رایانه شخصی و بدون راه اندازی راه اندازی کرد. هیچ وابستگی نرم افزاری درگیر نیست زیرا تمام کتابخانه ها و کدک های لازم با بسته نصب نشده همراه هستند. از طرف دیگر ، تنظیمات در قسمت دیگری از دیسک سخت ذخیره می شوند ، بنابراین هرگونه گزینه سفارشی سازی هنگام اجرای ابزار قابل حمل بر روی رایانه دیگر از درایو خارجی از بین می رود.
پخش کننده رسانه از یک رویکرد حداقلی استفاده می کند و سعی نمی کند کاربران را با ظاهر بیش از حد تحت تأثیر قرار دهد. درعوض ، این گزینه ها و تنظیمات بی شماری را در زیر کاپوت خود دارد که می توانید در نوار منو و منوی راست کلیک کنید.
لیست گسترده ای از انواع پرونده ها توسط Media Player Classic – Black Edition هنگام صحبت از صدا و سیما ، از جمله DVD ، Blu-ray ، فیلم های سه بعدی و تصاویر ISO پشتیبانی می شود. همچنین می توانید رسانه ها را از URL ها و دستگاه های خارجی به همراه زیر نویس ها (حتی زیرنویس های کلیشه ای برای فیلم های سه بعدی) بارگیری کنید.
امکان ایجاد و ذخیره لیست های پخش ، ضرب و شتم حالت مشاهده حداقل ، معمولی و جمع و جور ، تبدیل به یک زبان دیگر برای رابط کاربری و تنظیم حالت ۳D استریو وجود دارد. پس از پخش ، از برنامه می توان به خروج ، پخش فیلم بعدی در پوشه ، قفل ایستگاه کاری ، خاموش یا خواب زمستانی ، از دیگر گزینه ها اشاره کرد.
کاربران پیشرفته می توانند تنظیمات رندر را پیکربندی کرده یا از فیلترها و سایه بانها بازرسی کنند. پانل تنظیمات تنظیمات مفید بسیاری دیگر ، مانند به یاد آوردن آخرین DVD ، موقعیت فایل یا پنجره ، اندازه پنجره یا لیست پخش در هنگام خروج را دارد. علاوه بر این ، Media Player Classic Black Edition 1.5.4.4969  را می توان به سیستم حداقل رساند و اولویت روند آن را می توان بالاتر از حد معمول تنظیم کرد تا از مشکلات عملکرد در تنظیمات سخت افزاری ضعیف تر جلوگیری شود.
انجمن های پرونده را می توان برای هر قالب پشتیبانی شده ایجاد کرد. همچنین می توانید برای دسترسی سریع ، ابزار را در منوی زمینه Windows Explorer ادغام کنید ، آن را در پخش خودکار موسیقی ، فیلم ها ، دی وی دی و سی دی های صوتی تنظیم کنید ، میانبرهای صفحه کلید را برای هر دستورالعمل تغییر دهید ، تنظیمات رنگی را انجام دهید ، UI را در ظاهر شخصی سازی کنید و دسترسی را از طریق یک رابط وب اینها فقط بخشی از تنظیماتی است که می توان با آن تنظیم کرد.

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار