• ۱۴۴ بازدید
  • بهمن ۲۳, ۱۳۹۸
Outpost Firewall فایروال

Outpost Firewall دانلود نرم افزار فایروال اوت پست فایروال در آنی یار. فایروال نرم افزاری است که شما را نیز در برابر جاسوس افزار محافظت می کند ، و بسیاری از موارد اضافی امنیتی دیگر را نیز دربر می گیرد.

پس از نصب فایروال ، شما را از حملات دریافتی و همچنین نظارت بر اتصالات خروجی محافظت می کند. این برنامه به طور خودکار قوانینی را برای برنامه های ایمن شناخته شده ایجاد می کند ، اما هنوز هم می تواند هشدار بیشتری را نسبت به بسیاری از ابزارهای رقیب ایجاد کند ، و این پنجره های بازشو می توانند کمی پیچیده باشند: این یک برنامه برای تازه کارهای کامل فایروال نیست.
این یک داستان مشابه با محافظت محافظتی Outpost Firewall Pro است ، که برنامه های شما را برای رفتار مشکوک نظارت می کند: نوشتن در مناطق سیستم رجیستری ، اضافه کردن پلاگین های اینترنت اکسپلورر ، دسترسی به حافظه متعلق به برنامه های دیگر و موارد دیگر. اینها ابزارهای ارزشمندی هستند که در واقع می توانند به شما در شناسایی بدافزارهای جدید و قبلاً کشف نشده کمک کنند ، اما آنها نیز مستعد هشدارهای دروغین هستند ، و برای تفسیر آنچه این هشدارها به شما می گویند ، نیاز به تجربه ویندوز دارید.
Outpost Firewall Pro دارای ویژگی های بسیار ساده تری است. به عنوان مثال ، یک مسدود کننده تبلیغات بسیاری از تبلیغات مزاحم را حذف کرده و مرور شما را سرعت می بخشد. یک لیست سیاه سایت وجود دارد که از دسترسی شما به سایت های شناخته شده فیشینگ و بدافزار جلوگیری می کند ، و گزینه “ID Block” مانع از خروج اطلاعات شخصی از رایانه شخصی شما می شود.

نرم افزار Outpost Firewall Pro یکی قدرتمند ترین فایروال های مطرح جهان Outpost Firewall Pro محصول شرکت Agnitum است که با توانایی های مختلف خود از سیستم شما در برابر خطرات گوناگون اینترنتی جلوگیری به عمل می آورد . این نرم افزار دارای سیستم کشف حملات مجهز به تکنولوژی قدرتمند IDS یا همان Intrusion Detection System که برای کشف تمامی نفود ها و حملات به سیستم است بوده و این بخش با تحت نظر گرفتن میزان اطلاعات ورودی به سیستم و مقایسه ی آن با حملات رایج و آشنا، از حملات مضر جلوگیری به عمل می آورد.مخفی نمودن هویت شما در اینترنت از دیگر فواید این نرم افزار می باشد و نیز با استفاده از Attachment Quarantine شما در فایل های آلوده ضمیمه شده به ایمیل های دریافتی که ممکن است حاوی ویروس و کرم و جاسوس باشد محافظت به عمل می آورد.همچنین این نرم افزار قادر است شما را از تمامی گذرگاهای اتصالی سیستم شما به اینترنت و نیز شبکه داخلی جهت کنترل مطلع سازد.

قابلیت های نرم افزار Outpost Firewall Pro 9.3:

کنترل و نظارت بر روی برنامه های داخلی که می خواهند با خارج از سیستم ارتباط برقرار کنند
قرار دادن رمز عبور جهت امنیت بیشتر بر روی فایروال و دسترسی به قسمت های مختلف
اضافه و یا حذف نمودن برنامه و یا درخواست هایی که توسط فایروال مسدود شده اند
چلوگیری از ورود نرم افزارهای جاسوسی و محاظفت از امنیت سیستم
دانلود برنامه های کمکی و افزودنی به فایروال از سایت سازنده
اضافه و یا حذف کردن برنامه ها به دیوار اتش به صورت دستی
کنترل ترافیک و دسترسی به فایل های داخل شبکه
مخفی کردن هویت شما در اینترنت
جلوگیری از نصب برنامه های مختلف بدون اطلاع کاربر

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار