• ۱۵۶ بازدید
  • بهمن ۲۳, ۱۳۹۸
Privatefirewall فایروال سبک و قدرتمند

Privatefirewall دانلود نرم افزار فایروال سبک و قدرتمند پرایویت فایروال در آنی یار. برنامه ای است که به شما امکان می دهد اقدامات امنیتی اضافی را برای سیستم خود اضافه کنید. مزیت اصلی آن این است که به شما این امکان را می دهد تا از هجوم رایانه جلوگیری کنید و از سرقت اطلاعات محافظت کنید.

این برنامه چندین روش مختلف محافظت از جمله فایروال دسکتاپ ، مدیر برنامه ، مانیتور فرآیند ، ردیابی پورت و فیلتر ترافیک را در اختیار شما قرار داده است. علاوه بر این ، می توانید پروفایل های محافظ مختلفی را برای دسترسی به منزل ، محل کار و دسترسی از راه دور تنظیم کنید.
با استفاده از Privatefirewall ، شما می توانید به راحتی اینترنت و ویژگی های امنیتی شبکه را به گونهای تنظیم کنید که متناسب با نیازها و ترجیحات شما باشد. این کار به راحتی انجام می شود ، زیرا این برنامه یک رابط کاربر پسند را به شما ارائه می دهد. با این وجود ، توصیه می شود که مبتدیان از پیکربندی پیش فرض برنامه استفاده کنند ، زیرا قوانینی که اجازه دسترسی / عدم دسترسی به برنامه های مختلف را می دهند ، می توانند علیه شما کار کنند ، مگر اینکه بدانید که چه کاری انجام می دهید. به عنوان مثال ، فعال کردن برخی از قوانین می تواند منجر به مسدود شدن اشتراک فایل شبکه شود.
برنامه اجازه می دهد تا یک لیست “سایتهای معتبر / آدرس های IP” ، و همچنین یک لیست سیاه برای وب سایت های غیر قابل اعتماد و آدرس های IP ایجاد کنید. بنابراین ، Privatefirewall به طور خودکار دسترسی به صفحات وب که در لیست سیاه یافت می شود را مسدود می کند. همچنین ، به منظور فیلتر کردن پیامهای دریافت شده ، می توانید تشخیص ناهنجاری ایمیل را فعال کنید.
لیستی از کلیه برنامه هایی که سعی در دسترسی به اینترنت داشتند نیز نمایش داده می شود. برای هر یک از آنها ، می توانید قوانین را پیکربندی کنید تا  آنلاین را مجاز یا رد کنند. فرایندها را می توان برای تماس های API سیستم مخرب احتمالاً فیلتر کرد ، بنابراین موارد خطرناک را مسدود می کند. همچنین تمامی درگاه های سیستم را ردیابی می کند و از آنها در برابر ورودی های غیر مجاز محافظت می کند.
برای هر فعالیت شناسایی شده ، برنامه هشدار را نشان می دهد و می توانید فرایند مربوطه را مجاز یا مسدود کنید. با این حال ، شما امکان تغییر روش اعلان را به شما پیشنهاد می دهید.
با در نظر گرفتن همه چیز ، می توان گفت که Privatefirewall 7.0.30.3 برای شناسایی تهدیدات احتمالی و محافظت از داده های خصوصی ، بر رفتار سیستم نظارت می کند و به شما امکان می دهد به راحتی تنظیمات امنیتی اینترنت و وب سایت های غیر قابل اعتماد را شخصی سازی کنید. این باعث می شود در کل یک کاربرد مفید باشد.

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار