• ۱۵۸ بازدید
  • بهمن ۲۳, ۱۳۹۸
Windows Firewall Notifier مدیریت فایروال ویندوز

Windows Firewall Notifier دانلود نرم افزار مدیریت فایروال ویندوز فایروال نوتیفر در آنی یار. تمام مراحل و خدمات فعال را ردیابی می کند و هر بار که برنامه ای بخواهد به رایانه وصل شود ، به شما اطلاع می دهد. با این روش ، می توانید به راحتی از رایانه شخصی خود و همچنین اسناد شخصی خود در برابر ویروس ها ، بدافزارها ، هرزنامه ها و سایر تهدیدات اینترنت استفاده کنید.

این برنامه که عمدتاً برای گسترش قابلیت های پیش فرض فایروال تعبیه شده در ویندوز طراحی شده است ، این برنامه با هدف سفارشی سازی کامل نحوه مدیریت قوانین و ردیابی کلیه فرایندهای متصل به رایانه شما طراحی شده است. همانطور که ممکن است بدانید ، هربار فرآیند یا سرویس شناسایی می شود ، فایروال شما را با یک پنجره اطلاع رسانی کوچک از جایی که می توانید دسترسی به پرونده های خود را مجاز یا مسدود کنید ، از شما دور می کند.
به طور پیش فرض ، سیستم عامل ویندوز هیچ یک از اتصالات خروجی را مسدود نمی کند ، به این معنی که تمام رایانه شما در معرض تهدیدات است و هر برنامه ای که روی رایانه شخصی خود نصب کرده اید (به ویژه برنامه هایی که از وب سایت های غیر قابل اعتماد بارگیری شده اند) می توانند اطلاعات را به منابع غیرمجاز ارسال کنند. بدون رضایت شما
هنگامی که برنامه را برای اولین بار راه اندازی می کنید ، می توانید اعلان ها را فعال کنید ، همچنین به منظور تقویت برخی تنظیمات امنیتی ، یک قانون انسداد ایجاد کنید. علاوه بر این ، فایروال ویندوز فایروال همه برنامه ها را حتی در صورت غیرفعال کردن اعلان های Windows Firewall Notifier 1.9.0.0 مسدود می کند.
پنجره اصلی کلیه فرایندهای موجود و اتصالات فعال را به همراه برخی از اطلاعات اساسی مانند “پروتکل” ، “آدرس محلی” ، “بندر محلی” و “زمان ایجاد” نمایش می دهد. همچنین اتصالات بسته (مشخص شده با رنگ نارنجی) برای چند ثانیه قبل از ناپدید شدن در پنجره اصلی نمایش داده می شود.

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار