• ۱۵۱ بازدید
  • بهمن ۲۳, ۱۳۹۸
ZoneAlarm Pro Firewall دیوار آتش قدرتمند و نفوذ ناپذیر

ZoneAlarm Pro Firewall دانلود نرم افزار دیوار آتش قدرتمند و نفوذ ناپذیر زون آلارم پرو فایروال در آنی یار. ابزارهای متنوعی را در اختیار شما قرار می دهد تا با خیال راحت وب را مرور کنید.

فایروال پیش فرض شما وظیفه دارد با نظارت بر فعالیتهای برنامه و تصمیم گیری در مورد آسیب رساندن به آنها ، کمی محافظت بیشتری از رایانه شما ارائه دهد. با این حال ، راه حل های پیشرفته تر مختلفی وجود دارد که اقدامات امنیتی را بیشتر نگه می دارند تا پرونده های شما را تا حد امکان ایمن نگه دارد.
فرآیند نصب به منظور پیکربندی تنظیمات اصلی ، مانند فعال کردن یک حالت یادگیری که به برنامه کمک می کند تا با نیازهای شما ترکیب شود ، توجه شما را جلب می کند. علاوه بر این ، چندین پیشنهاد وجود دارد ، بنابراین ممکن است بخواهید به آنهایی هم توجه کنید.
صرف نظر از انتخاب شما هنگام نصب ، برنامه کاربردی همان رابط کاربری مدرن و کاربرپسند است. سه دسته اصلی وجود دارد که می توانید از طریق آنها مرور کنید. با این حال ، هر یک از آنها دارای چندین مجموعه ابزار است که در نهایت ممکن است به عنوان افزونه‌ها بارگیری و نصب شوند.
منطقه اصلی مورد علاقه در مورد آنچه برنامه اصلی ارائه می دهد آنتی ویروس و فایروال است. حتی در اینجا ، فقط به Advanced Firewall و Control دسترسی دارید. اولین مورد در واقع یک سپر اینترنتی است که تلاش های نرم افزارهای مخرب یا هکرها را مسدود می کند.
یک مزیت این است که این گزینه دارای یک منوی تنظیمات اختصاصی است که گزینه های قابل توجهی برای پیکربندی را باز می کند. در اینجا جایی است که همه چیز برای کاربران باتجربه بهتر است ، با امکان تعیین دستی شبکه ها برای نظارت و اینکه آیا آنها به آنها اعتماد دارند یا نه ، اجازه می دهند پروتکل های VPN یا حتی مجموعه تنظیمات خود را با تنظیم منبع ، مقصد ، پروتکل و زمان ایجاد کنید.
ویژگی دوم به برنامه نصب شده روی رایانه شما محور است. این توجه را به هر فرآیند اجرا می کند و اگر حالت یادگیری روشن باشد به شما اطلاع داده می شود که هر زمان تعامل برای اجازه یا انکار آنها رخ می دهد ، با این امکان را دارید که انتخاب را برای مرجع بعدی به خاطر بسپارید.

قابلیت های نرم افزار ZoneAlarm Pro Firewall 12.0.104.000:

دیوار آتشین دو طرفه برای جلوگیری از حملات اینترنتی.
دیوار آتشین حرفه ای برای بلاک کردن تمامی ویروس ها و نرم افزارهای جاسوسی و نمایش رفتارهای تمامی نرم افزارها در ارتباط با اینترنت.
لایه های چندگانه حفاظتی برای ایجاد امنیت کامل.
سرویس های امنیتی آنلاین و آفلاین در مقابل سارقان اطلاعات که بر اساس مخفی کردن اطلاعات کار می کنند.
تهیه نسخه پشتیبان به صورت آنلاین برای محافظت از فایل ها در مواقعی که آنها را گم می کنید ، اشتباها پاک می کنید یا دیسک شما مشکل پیدا می کند.
امنیت حرفه ای دانلودها برای بررسی خودکار فایل های دانلودی برای تخمین امنیت یا خطرآفرینی آنها.
تشخیص وب سایت های خطرناک برای بلاک کردن نرم افزارهای جاسوسی ، سایت های فیشینگ و …

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار