• ۱۴۶ بازدید
  • بهمن ۲۴, ۱۳۹۸
Aiseesoft Blu-ray Player – Portable پخش فیلم Blu-ray

Aiseesoft Blu-ray Player دانلود نرم افزار پخش فیلم Blu-ray آیسی سافت بلورای پلیر در آنی یار. دیسک های Blu-ray به همراه فیلم های با کیفیت Bluray آخرین تکرار فرمت های ویدیویی با پشتیبانی از دیسک هستند ، آنها نقطه عطفی برای لذت بردن از فیلم هایی با وضوح بالا به معنای بالا هستند.

با این حال ، چنین فرمت های ویدیویی با محدودیت ها و مشخصات خاص خود همراه هستند و همه پخش کننده های ویدیو از کدک های مناسب برای اجرای کارآمد یا اصلاً ندارند.
Aiseesoft Blu-ray Player یک پخش کننده ویدیوی اختصاصی است که به طور خاص با فیلم های Blu-ray در ذهن ساخته شده است.
در مورد رابط کاربری گرافیکی Aiseesoft Blu-ray Player چیزی قابل ذکر نیست ، به جز این واقعیت که براق ، مدرن و کاربردی آسان است.
پالت رنگ جلوه هوایی را به شما می دهد و مطمئناً برای کسانی که به نظر می رسد بسیار جالب خواهد بود ، در حالی که طراحی دکمه مینیمالیستی مطمئناً هرکسی را که عاشق چیزهای ساده است ، جلب خواهد کرد.
مانند اکثر پخش کننده های ویدیویی که در بازار می یابید ، Aiseesoft Blu-ray Player می تواند برای اجرای فیلم ها از دیسک سخت و دیسک های شما به همان میزان کارآمد و بدون عوارض جانبی مانند تأخیر در فیلم یا موسیقی متن فیلم استفاده شود.
نکته قابل تأمل این است که برخلاف برخی از پخش کننده های ویدیویی که محبوب تر در آنجا هستند ، این دستگاه به شما اجازه نمی دهد که به محض قرار دادن دیسک در درایو نوری از آن استفاده کنید.
در مورد Aiseesoft Blu-ray Player چیز زیادی برای گفتن وجود ندارد تا آنجا که نوآوری پیش می رود ، زیرا نتوانسته هر چیزی پیشگامانه را در جدول کسب کند.
علیرغم نام ، می توان از آن برای اجرای تقریباً هر یک از قالب های ویدیویی محبوب امروزی استفاده کرد ، و فقط به فیلم های Blu-ray محدود نمی شود.
Aiseesoft Blu-ray Player چیز جدیدی را برای جدول به ارمغان نمی آورد و همچنین هنگام انجام وظایف تعیین شده ناامید نمی شود ، اگرچه رابط کاربری ساده و چشم نواز واقعاً یک امتیاز محسوب می شود.

قابلیت های نرم افزار Aiseesoft Blu-ray Player 6.6.22:

پخش ویدئو و صدا با کیفیت فوق العاده بالا
پشتیبانی از دیسک ها و پوشه های بلوری
پشتیبانی از فرمت های ویدئویی HD، MTS، M2TS، TS، MKV، MPEG، FLV، WMV، MP4 و …
پشتیبانی از فایل های ایمیج ISO
امکان تنظیم اندازه ویدئو در صفحه نمایش
پشتیبانی از زیرنویس
قابلیت تنظیم کیفیت ویدئو
امکان گرفتن عکس از فیلم در هر زمان

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

System Requirements

Supported OS:
Windows 8.1, Windows 8, Windows 7, Windows Vista, Windows XP (SP2 or later)
Processor: 
Intel Core2 Duo 2.4GHz processor or equivalent AMD Athlon™ processor or higher recommended
RAM: 
1GB RAM or more

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار