• ۱۳۶ بازدید
  • بهمن ۲۴, ۱۳۹۸
Apeaksoft Blu-ray Player – Portable پخش فیلم های Blu-ray و DVD

Apeaksoft Blu-ray Player دانلود نرم افزار پخش فیلم های Blu-ray و DVD آپیک سافت بلورای پلیر در آنی یار. نرم‌افزاری حرفه‌ای در زمینه پخش فیلم‌های Blu-ray و DVD با کیفیت صدا و تصویر عالی می‌باشد

احتمال اینکه اگر شما یک ساینفیل مشتاق هستید که چند قفسه پر از دیسک های Blu-ray دارید ، در حال حاضر حالت پخش کننده art-Blu-ray ، سیستم صوتی ۵.۱ فراگیر را دارید و احتمالاً برای ۴K Ultra HD صرفه جویی می کنید تلویزیون بزرگتر از تلویزیون فعلی شما و کمی خمیده است.
اما شاید یک روز از خواب بیدار شوید و فقط از همان صفحه قدیمی تلویزیون غرقانو خسته شوید ، و می خواهید از چیزهای کوچک مانند مانیتور رایانه خود قدردانی کنید. در چنین روشی بسیار محتمل ، شما نیز احساس اضطراب غیرقابل توصیف برای تماشای همه مجموعه Blu-ray خود را از این پس به بعد در رایانه خود خواهید داشت. البته ، ابتدا به یک خواننده دیسک Blu-ray برای رایانه شخصی خود ، بلکه به یک دستگاه پخش کننده Blu-ray برای ویندوز نیز احتیاج دارید ، که می توان آن را به راحتی Blu-ray Player نامید.
مگر اینکه در پاراگراف آخر به خاطر یک وضعیت جدی زندگی ، طعن طلسم را اشتباه نگیرید ، احتمالاً استفاده زیادی برای Blu-ray Player پیدا نکردید. و مطمئناً ، همه ی ما با پاراگراف اول مشتاق “cinephile مشتاق” نیستیم. هیچ کس نمی گوید که شما نمی توانید یا نباید دیسک های Blu-ray را بر روی رایانه خود بازی کنید ، فقط در صورت انجام چنین کاری ، Blu-ray Player ممکن است انتخاب اول شما نباشد. از این گذشته ، در حال حاضر چند گزینه رایگان در دسترس است.
شکی نیست که Blu-ray Player یک پخش کننده قدرتمند رسانه ای است. جالب ترین ویژگی آن ، امکان پخش محتوای ویدیویی Blu-ray است که در پوشه ها ذخیره می شوند ، اما این یک ویژگی منحصر به فرد نیست و مطمئناً یکی نیست که ارزش آن را داشته باشد.
Blu-ray Player هر نوع فایل صوتی و تصویری ، از AVI تا MKV ، از MP3 تا WAV پخش خواهد کرد. همچنین دارای دکمه عکس فوری است که در صورت نیاز به عکسهای فیلم ، ممکن است مفید باشد. از نظر ظاهری رنگ سبز خوبی دارد اما رابط کاربری مانند سایر برنامه ها چیزی غیر عادی نیست.

اگر واقعاً می خواهید تماشای پرتوهای ۴K Blu روی رایانه خود را شروع کنید ، اولین نگرانی شما گرفتن نمایشگر است که می تواند از این کیفیت پشتیبانی کند و سپس داشتن یک درایو Blu-ray. اما تا زمانی که تنظیمات خود را انجام دهید ، قبلاً یک ابزار رایگان پیدا کرده اید که احتمالاً به اندازه Blu-ray Player قدرتمند است و کار خود را نیز انجام می دهد.

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار