• ۱۳۸ بازدید
  • بهمن ۲۴, ۱۳۹۸
Leawo Blu-ray Player پلیر پخش قدرتمند فیلم های بلوری

Leawo Blu-ray Player دانلود نرم افزار پلیر پخش قدرتمند فیلم های بلوری لوو بلورای پلیر در آنی یار. نوع خاصی از پخش کننده رسانه است. این فیلم عمدتاً برای پخش فیلم های Blu-ray طراحی شده است ، اما همچنین از فرمت های ویدیویی که معمولاً یافت می شود ، مانند AVI ، MPEG یا MP4 ، پشتیبانی می کند. در یک رابط کاملاً بصری و جذاب پیچیده شده است و استفاده از آن رایگان است.

راه اندازی Leawo Blu-ray Player کاری سریع و آسان است که نیازی به توجه خاصی ندارد. در هنگام راه اندازی می توانید با فایلهای صوتی ، لیست پخش و سایر قالب ها با فایلهای ویندوز ، واقعی ، MPEG1 / 2/4 ، ۳GPP ، اپل ، فلش و DVD ارتباط برقرار کنید.
ورود به حالت تمام صفحه ، تنظیم میزان صدا ، ایجاد لیست پخش ، ایجاد قاب در بالای پنجره های دیگر امکان پذیر است و به دنبال موقعیتی در پخش هستید. کاربران پیشرفته ممکن است با تنظیمات ویدیویی مربوط به deinterlacing ، برش ، حالت مشاهده ، بزرگنمایی ، پردازش بعد از ظهور ، روشنایی ، کنتراست ، گاما و سایر موارد متصل شوند.
چندین گزینه صوتی قابل تنظیم نیز موجود است ، و آنها مربوط به سطح صدا ، تقویت ، جبران و دستگاه خروجی هستند. در همین حال ، زیرنویس ها را می توان فعال کرد و می توانید افست آنها را تنظیم کنید یا به صورت آنلاین جستجو کنید.
Leawo Blu-ray Player را می توان تنظیم کرد که هنگام تشخیص دیسک ، به طور خودکار محتوای DVD / BD را پخش کند. می توان اندازه ، فونت ، رنگ و کاراکتر را در هنگام انتخاب زیرنویس ها سفارشی کرد ، پوست ، زبان و منطقه رابط کاربری خود را تغییر داد ، یک پس زمینه دلخواه تنظیم کرد ، تنظیمات برق را مدیریت کرد و غیره.
ما در طول ارزیابی ما هیچ مشکلی در رابطه با ثبات پیدا نکرده ایم ، زیرا برنامه نرم افزاری پیام های خطایی را آویزان ، خراب و پاپ نکرد. این دستگاه بر روی پردازنده و رم پایین کار می کند ، بنابراین نباید منابع سیستم را گره زد. به طور خلاصه ، Leawo Blu-ray Player یک پخش کننده رسانه ای جامع با پشتیبانی از فرمت های صوتی و تصویری بی شماری است که در یک رابط زیبا ساخته شده است که حاوی تنظیمات زیادی برای کمانچه است. باید شرایط اکثر کاربران را برآورده کند.

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار