• ۱۲۲ بازدید
  • بهمن ۲۴, ۱۳۹۸
Macgo Blu-ray Player – Portable پلیر بلوری

Macgo Blu-ray Player دانلود نرم افزار پلیر بلوری مک گو بلورای پلیر در آنی یار. نرم افزاری که برای کمک به کاربران در بررسی محتوای فیلم های Blu-ray ، فایل های ویدیویی و صوتی و همچنین تصاویر طراحی شده است.

این یک رابط تمیز و ساده است که به کاربران امکان اضافه کردن پرونده ها به لیست را با کشیدن و رها کردن آنها در صفحه اصلی یا استفاده از عملکرد مرورگر داخلی فراهم می کند.
Macgo Blu-ray Player اجازه می دهد تا کاربران بازی ، مکث یا متوقف کردن انتخاب فعلی را انجام دهند ، به آیتم قبلی یا بعدی بروید ، میزان صدا را تنظیم کنید ، به عنوان یا عنوان خاصی بروید ، یک فایل زیرنویس را باز کنید ، به حالت تمام صفحه بروید ، و عکس های فوری بگیرید.
گزینه های مهم دیگر که قابل ذکر است این امکان را برای شما فراهم می کند که پوشه صرفه جویی در عکسهای گرفته شده را مشخص کنید ، با بارگذاری یک فایل محلی (PNG ، JPG ، BMP) یک تصویر آرم ایجاد کنید ، همچنین چندین فایل را به لیست اضافه کنید و یکی از آنها را برای پخش انتخاب کنید. .
علاوه بر این ، می توانید در هنگام قرار دادن دیسک ، حالت پخش خودکار را فعال کنید ، جلوه های deinterlacing را اعمال کنید ، همچنین زیرنویس ها را بر حسب قلم ، اندازه ، رنگ و تراز تنظیم کنید.
این برنامه پشتیبانی از طیف گسترده ای از پرونده ها ، مانند MOV ، MKV ، AVI ، FLV ، WMV ، MP4 ، MPEG ، RMVB ، MP3 ، WMA ، AAC ، AC3 و دیگران را ارائه می دهد.
در طول آزمایش ما متوجه شده ایم که این ابزار کیفیت فیلم و تصویر بسیار خوب و بدون خطا در کل مراحل ارائه می دهد.
همه موارد در نظر گرفته شده ، Macgo Blu-ray Player یک محیط بصری برای کمک به کاربران برای پخش فایل های ویدیویی و باز کردن فیلم های Blu-ray ارائه می دهد. به لطف طرح بصری آن ، هم برای افراد مبتدی و هم برای حرفه ای ها مناسب است.

قابلیت های نرم افزار Macgo Blu-ray Player 2.17.4.3289:

پخش حرفه ای فیلم های بلوری
پشتیبانی از تمامی کیفیت های فیلم های بلوری
قابلیت از بین بردن قفل های بلوری AACS و BD+
قابلیت پخش اکثر فرمت های رایج تصویری

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار