• ۱۴۶ بازدید
  • بهمن ۲۴, ۱۳۹۸
MPlayer پخش فرمت صوتی و تصویری

MPlayer دانلود نرم افزار پخش فرمت صوتی و تصویری ام پلیر در آنی یار. بازار نرم افزاری که پخش کننده های رسانه را تحت پوشش خود قرار می دهد روز به روز رشد می کند و در حالی که از افزودنی های جدید قدردانی می شود ، گزینه های قدیمی هرگز از طرفداران حذف نمی شوند. چنین برنامه MPlayer ، پخش کننده رسانه است که از طریق عملکرد چشمگیر ، سادگی و سهولت استفاده ، تصور ایجاد می کند.

MPlayer با پشتیبانی از بیش از ۱۹۲ ویدئو و ۸۵ رمزگذار صوتی ارائه می شود که از نظر تمام استانداردها برجسته است. این واقعیت که می تواند برخی از محبوب ترین قالب ها (AVI ، MPEG / VOB ، ASF / WMA / WMV ، RM ، QT / MOV / MP4 ، Ogg / OGM ، MKV ، VIVO ، FLI ، NuppelVideo ، yuv4mpeg ، FILM و RoQ را بازی کند) ) ، همچنین می توانید از آن برای تماشای فیلم های VCD ، DVD ، SVCD ، Blu-ray ، ۳ivx ، DivX 3/4/5 ، WMV و حتی H.264 استفاده کنید.
نصب MPlayer یک کار دشوار نیست ، اگرچه ممکن است برخی از مراحل موجود در فرآیند استقرار ماهیتی پیچیده به نظر برسد. این به این دلیل است که برنامه با سه حالت نصب مختلف ارائه می شود: حداقل ، که فقط شامل UI MPlayer (همچنین با نام MPUI نیز شناخته می شود) ، کامل (شامل MPUI و SMPlayer ، همراه با همه کدک های لازم) و سفارشی (به شما امکان می دهد به صورت دستی اجزای نصب شده را انتخاب کنید).
برای حداکثر عملکرد ، نصب کننده شامل ساختهای بهینه برای انواع مختلف پردازنده است. ویژگی داخلی داخلی به طور خودکار نوع CPU شما را اسکن و تشخیص می دهد ، بنابراین تلاش از طرف شما حداقل است. با این وجود ، در صورت عدم اطمینان و اطمینان از خرابی های احتمالی ، توصیه می شود در مورد انواع CPU گزینه مشترکی را انتخاب کنید.
کمترین گفتن اولین تماس چشمی با رابط MPlayer ، دلپذیر است. اگرچه رابط کاربری گرافیکی ساده است ، اما نگاه کلی و احساس به انتظارات فرد بالا می رود.
MPlayer با سادگی در ذهن طراحی شده است و لهجه به جای ظاهر به کار می رود. همه عملکردها در چند منو نمایش داده می شوند که شامل کنترل های پخش رسانه ای (پخش / مکث / جلو / عقب) ، امکان ایجاد لیست پخش ، سفارشی کردن نسبت ابعاد و کم کردن فایل های ویدیویی است.
در مورد خود بازیکن ، در تستهای ما بسیار خوب عمل کرده و واقعاً توانست همه فرمتهایی را که در رایانه خود داشتیم باز کند. از نظر چشم سخت نیست و چشمگیر در منابع رایانه ای است. علاوه بر این ، دسترسی و سهولت استفاده آن ، آن را به انتخاب مناسب برای کلیه کاربران حاضر در جمعیت تبدیل کرده است.
به طور خلاصه ، MPlayer یک برنامه واقعی در نوع خود است و به حداقل رساندن تصاویری ، اما مدیریت حداکثر بهره وری و پتانسیل است. امتحان کردن آن ممکن است هنوز نظر شما را به پخش کننده رسانه ای که معمولاً برای لذت بردن از فیلم یا آهنگ استفاده می کنید تغییر دهید

قابلیت های نرم افزار MPlayer 2019-10-15:

پشتیبانی بسیار بالا و همچنین دارا بودن انواع کدک برای ویندوز
پشتیبانی از انواع CPU ها از قبیل : Athlon-XP, Athlon-64, Core 2, Pentium-4, Pentium-4 Precott, Pemtium-M
پشتیبانی از انواع زبان ها و فرمت Unicode-UTF8

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار