• ۱۶۲ بازدید
  • بهمن ۲۵, ۱۳۹۸
Corel WinDVD Pro پخش حرفه ای ویدئو در ویندوز

Corel WinDVD Pro دانلود نرم افزار پخش حرفه ای ویدئو در ویندوز کورل وین دی وی دی در آنی یار. محصولی برتر Blu-Ray است که قادر به پخش محتوای ۲D و ۳D و همچنین DVD و فایلهای AVCHD است. Corel WinDVD Pro با داشتن ویژگیهایی که شامل افزایش سریع HD و ۳D ، پشتیبانی از تنظیمات صوتی محبوب و کشش صفحه نمایش است ، در بازاری درخشان می ماند که تعداد کمی از محصولات از چنین کالیبرهایی هستند.

Corel WinDVD Pro یک فناوری پخش را پخش می کند که فقط صاحبان مانیتورهایی با قابلیت ۳D قادر هستند تا حد امکان از آن لذت ببرند. البته ، این امکان وجود دارد که روی مانیتورهای معمولی نیز اجرا شود ، اما با جلوه هایی از قدر کمتر. موتور هوشمند آن به شما امکان می دهد پخش را به محیط مورد نظر خود بهینه کنید و به شما امکان می دهد بین حالت عادی ، تئاتر (با تقویت صدا) و حالت اواخر شب (شماره های قدرتمند شماره گیری کنید ، به عنوان مثال انفجار) را انتخاب کنید.
یکی از مواردی که آن را به یک دارایی ارزشمند تبدیل می کند ، ویژگی upscaling HD است. به عبارت ساده ، این نرم افزار به شما امکان می دهد تا برای تجربه بهتر مشاهده ، محتوای DVD معمولی را به کیفیت تقریبا HD تبدیل کنید. یکی از ویژگی های خنک کننده ، بالا بردن ۳D است ، که یک فیلم عادی را با ویژگی های سه بعدی به یک فیلم تبدیل می کند (جلوه ها با عینک سه بعدی قابل مشاهده هستند ، اما با یک فیلم بومی ۳D قابل مقایسه نیستند).
عملکرد چشمگیر دیگر ماژول کشش زمان است که به شما امکان می دهد سرعت پخش محتوای ویدیو را تغییر دهید. این بدان معنی است که شما در واقع می توانید فیلم را فشرده کنید تا یک بازه خاص پخش شود. در مورد تغییرات صدا نگران نباشید ، زیرا این نرم افزار به طور خودکار صدای صوتی را تنظیم می کند تا تغییرات قابل توجه نباشند.
Corel WinDVD Pro همچنین شامل موتور جستجوگر فیلم مبتنی بر مرورگر است به نام FlixFinder که بهترین دی وی دی های مورد علاقه و Blu-Rays شما را می یابد.
در پایان ، Corel WinDVD Pro 12.0.0.160 همه چیز را به یک پخش کننده Blu-Ray برتر ارائه می دهد: پخش فوق العاده ، صدای شفاف و تصاویر واضح. این یک ایستگاه کاری چندرسانه ای مدرن است که به شما امکان می دهد زندگی کامل و لذت بردن از داستان را داشته باشید ، همچنین از عملکرد پشت تصاویر متحرک ۳ بعدی استفاده کنید.

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

System Requirements

- Windows 10, Windows 8.1, Windows 7, 64-bit OS highly recommended

Processor

- Minimum: Intel® Pentium® 4 2.8GHz or equivalent AMD Athlon processor for DVD disc playback
- Intel Core Processor Family or AMD Athlon 64 X2 3800+ 2.0 GHz for Blu-ray and HD playback
- Intel Core II Duo T2400 1.83 GHz or AMD Athlon 64 X2 3800+ 2.0 GHz for Blu-ray 3D playback
- Intel Core i5 or equivalent for 4K playback

Memory

- Minimum: 256 MB RAM for DVD disc playback
- 1GB RAM for Blu-ray and HD playback
-- 1GB+ RAM for Blu-ray 3D playback
2 GB RAM for 4K playback

Graphics card

- Minimum: AGP or PCI Express graphic accelerator card with DirectDraw Overlay support for DVD disc playback
- NVIDIA G8x and above, AMD M7x and above, or Intel Core Processor Family integrated graphics for Blu-ray and HD playback
- NVIDIA® GeForce® 500/400/300/200 or higher, AMD Radeon HD 6000 series or higher, Intel® H5x/G4x series or higher for Blu-ray 3D

playback

- Intel HD Graphics (4th Generation Core/Haswell) or equivalent for 4K playback
- HEVC playback requires 4th Generation Intel Core Processor (Haswell) or higher
- Windows-compatible sound card
- 128 MB graphics memory/VRAM minimum, 256 MB recommended
- Minimum 250 MB HDD space for full installation

Accessories

- Windows-compatible optical drive for DVD/AVCHD playback (DVD-ROM, DVD-ROM/CD RW combo, DVD-R/RW, DVD+RW, or DVD-RAM drive)
- Windows-compatible BD drive for BD playback

Formats Supported

- VIDEO: DVD-Video, Blu-ray and Blu-ray 3D Video (multiple formats), VCD, Super VCD,ASF, AVCHD, AVCREC, AVI, DAT FLV, 3GP, 3GPP, 3G2, H.264 AVC, H.265 HEVC, MPEG, MPEG-2, MPEG-4, MTS, M2TS, M4V, MKV, VC-1, VOB, WMV
- AUDIO: Dolby Digital (multiple formats), DTS (multiple formats), CD-Audio, AAC, MPEG-2 audio, MP3, Linear PCM, WMA

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار