• ۱۴۶ بازدید
  • بهمن ۲۵, ۱۳۹۸
iDeer Blu-ray Player – Portable پخش حرفه ای فیلم بلوری

iDeer Blu-ray Player دانلود نرم افزار پخش حرفه ای فیلم بلوری آی دیر بلوری پلیر در آنی یار. به عنوان یک پخش کننده چندرسانه ای کامل و دارای پشتیبانی جاسازی شده برای پرونده های Blu-ray ، ارائه می دهد و یک تجربه رسانه ای کامل را برای طیف گسترده ای از مخاطبان فراهم می کند.

هرچه دیسک های Blu-ray به انتخاب بیشتر و بیشتر کاربران تبدیل شدند ، نیاز به پخش کننده های رسانه ای که می توانند به چالش بازی این نوع محتوا دامن بزنند ، افزایش یافت ، نتیجه آن یک بازار نرم افزاری اختصاصی است که باعث عدم مطابقت با درخواست های کاربر می شود. .
iDeer Blu-ray Player یکی دیگر از تلاشهای موفق است که چندی پیش بوجود آمد ، از تمایل به ارائه محیطی راحت و آسان برای کنترل ، با هدف کاربران مبتدی و حرفه ای.
در مقایسه با نرم افزاری که فقط از قالب Blu-ray پشتیبانی می کند ، iDeer Blu-ray Player سکویی را به شما امکان می دهد که چندین فرمت دیگر ، هم به صورت ویدیویی و هم صوتی را پخش کند ، که ما نمی توانیم خود را از شمارش لیست بسیار طولانی کنیم.
مجهز به وسیله ای برای از بین بردن استانداردهای مختلف محافظت در برابر Blu-Ray ، پخش کننده به کاربران اجازه می دهد بدون در نظر گرفتن منطقه ای که در آن قرار دارند از محتوای رسانه ای لذت ببرند ، که این امر از طریق کدک های مختلف تعبیه شده در داخل امکان پذیر است.
با گزینه هایی برای همگام سازی آهنگ های صوتی و زیرنویس ها و همچنین برای غیرفعال کردن کانال های صوتی و آهنگ های ویدیویی ، می توان روند پخش را به بهترین جزئیات کنترل کرد.
iDeer Blu-ray Player با سناریوهای مختلفی برای ترسیم نسبت ابعاد ، تکنیک های مختلف deinterlace مانند Blend ، Mean ، Yadif ، Linear و Fosphor را در اختیار شما قرار می دهد تا مهمترین آنها را معرفی کند.
یکی دیگر از مزایای پخش کننده عملکرد AirX است که به شما امکان می دهد فیلم ها را با کمک اتصال Wi-Fi به طیف گسترده ای از دستگاه های هوشمند مانند iPhone و iPad تبدیل کنید.
در پایان یک یادداشت ، iDeer Blu-ray Player قادر است حتی با استفاده از سهولت استفاده ، پشتیبانی غنی از قالب های رسانه ای و همچنین از طریق یک فرآیند پخش صاف که به راحتی قابل کنترل باشد ، حتی بهترین انتخاب کاربران را نیز برآورده سازد.

قابلیت های نرم افزار iDeer Blu-ray Player 1.11.7.2128:

خواندن انواع دیسک های بلوری
امکان رمزگشایی دیسک های بلوری به صورت خودکار
پشتیبانی از بلوری و یا دیسک های DVD و فایل های ISO
امکان اجرای ویدئوها، فایل های صوتی، موزیک و تصاویر
امکان پخش بلوری روی iPhone، iPad، iPod touch با WiFi
به اشتراک گذاری اطلاعات فیلم و ویدئو با دوستان خود در فیس بوک، توییتر و …
قابلیت از بین بردن قفل های بلوری AACS و BD+
پخش حرفه ای فیلم های بلوری
پشتیبانی از تمامی کیفیت های فیلم های بلوری
قابلیت پخش اکثر فرمت های رایج تصویری

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

(Supported Operating Systems ( 32bit / 64 bit:

Windows 8.1
Windows 8
Windows 7

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار