• ۱۴۲ بازدید
  • بهمن ۲۵, ۱۳۹۸
QQ-Player پلیر قدرتمند و همه کاره

QQ-Player دانلود نرم افزار پلیر قدرتمند و همه کاره کیو کیو پلیر در آنی یار. رابط برنامه ساده و شهودی است. می توانید با استفاده از مرورگر پرونده یا روش “کشیدن و رها کردن” رسانه را وارد کنید.

بنابراین ، می توانید از ابزارهای اصلی پخش کننده رسانه ، مانند مکث و توقف استفاده کنید ، آهنگ بعدی یا قبلی را بازی کنید ، میزان صدا را تنظیم کنید (تا ۱۰۰۰٪ افزایش یابد) ، به حالت تمام صفحه بروید و در داخل جریان به جلو و عقب بروید.
اما شما همچنین می توانید یک لیست پخش ایجاد کرده و بوکمارک ها را اضافه کنید ، حالت زدن و حلقه را فعال کنید ، سی دی یا دی وی دی را باز کنید ، به یک قاب خاص پرش کنید ، نسبت ابعاد ، اندازه صفحه و چرخش را تغییر دهید ، یک کانال صوتی مختلف را انتخاب کنید ، یک اکولایزر را بارگذاری کنید ، بارگیری کنید زیرنویس ها (حالت دوگانه پشتیبانی می شود) ، آنها را همگام سازی کرده و موقعیت خود را تنظیم کنید.
علاوه بر این ، می توانید اشعار را نمایش داده و به صورت آنلاین جستجو کنید ، ظاهر رابط را تغییر دهید ، از یک تصویر صفحه نمایش بگیرید ، یک صفحه داستانی ایجاد کنید ، ضبط و ادغام صوتی و تصویری ، استفاده از یک ابزار فشرده سازی ویدیو و همچنین تبدیل رسانه به ۳GP یا MP4 ، برای دستگاه های تلفن همراه
علاوه بر این ، می توانید QQ-Player 4.6.2.1089 را به یاد داشته باشید که موقعیت پخش را به خاطر بسپارد ، چندین نمونه را اجرا کنید ، به طور خودکار زیرنویس ها را با همین نام بارگذاری کنید و به طور خودکار زیرنویس ها را بصورت آنلاین جستجو کنید ، و همچنین سینی سیستم را به حداقل برسانید.
به علاوه ، می توانید انجمن های فایل را تنظیم کنید ، میانبرهای صفحه کلید را مجدداً تنظیم کنید ، حالت HD (پایدار ، هوشمند HD ، بهینه سازی شده سفارشی) و رمزگشاها (جداکننده ، صدا ، فیلم) را تنظیم کنید ، تنظیمات صوتی و تصویری را پیکربندی کنید ، به روزرسانی ها و موارد دیگر را بررسی کنید.
این برنامه از منابع بسیار کم سیستم استفاده می کند و زمان پاسخگویی بسیار خوبی دارد. هیچ خطایی در طول تست های ما ظاهر نشده است. اگر یک فایل به کدک بازی نیاز داشته باشد ، QQ-Player 4.6.2.1089 به طور خودکار آنها را در عرض چند ثانیه بارگیری می کند.

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار