• ۱۳۳ بازدید
  • بهمن ۲۵, ۱۳۹۸
SPlayer – Portable پخش انواع فرمت های ویدئویی

SPlayer دانلود نرم افزار پخش انواع فرمت های ویدئویی اس پلیر در آنی یار.پخش کننده رسانه ای که از محبوب ترین قالب ها ، از جمله AVI ، MP3 ، WMV ، ۳GP ، OGG ، VOB و MKV پشتیبانی می کند.

رابط کاربری برنامه به دلیل خطوط ساده و جذاب بسیار جذاب است. با استفاده از مرورگر فایل یا روش “کشیدن و رها کردن” می توانید موسیقی و فیلم را وارد کنید.
بنابراین ، می توانید پرونده ها را به لیست پخش اضافه کنید ، موارد دلخواه را ایجاد کرده و سازماندهی کنید ، آهنگهای اخیراً پخش شده را بارگیری کنید ، زیرنویس بارگیری کنید و “مطابقت زیرنویس هوشمند” را فعال کنید.
همچنین می توانید حجم را بیش از ۱۰۰٪ (تا ۱۰۰۰٪) افزایش دهید ، به حالت تمام صفحه بروید ، از یک اکولایزر و کنترل کننده کانال استفاده کنید و یک عکس فوری بگیرید.
علاوه بر این ، می توانید حالت حلقه را فعال کنید (برای آهنگ فعلی یا کل لیست پخش) ، جابجایی بین کیفیت و حالت عملکرد ، شتاب GPU را فعال کنید ، از یک ویرایشگر سایه بان استفاده کنید ، همچنین تصاویر یا تصاویر کوچک را از یک ویدیو ذخیره کنید.
علاوه بر این ، می توانید تنظیمات صوتی و حالت سه بعدی را پیکربندی کنید ، تصویر را بچرخانید و نسبت ابعاد را تغییر دهید ، ویژگی های پرونده را مشاهده کنید و بعد از پخش اقدام به عمل کنید (مثلاً برنامه خروج ، کامپیوتر خاموش).
وقتی صحبت از رابط کاربری شد ، می توانید حالت Aero Effect را غیرفعال کنید ، از حداقل به نمای استاندارد تغییر دهید ، سطح شفافیت را تنظیم کرده و از مبدل DSM استفاده کنید.
این برنامه از مقدار بالایی از منابع سیستم استفاده می کند. این یک پرونده راهنما را شامل نمی شود ، اما غیر از این ، استفاده از SPlayer 4.9.1 حتی توسط افراد تازه کار بسیار ساده است. اگر می خواهید هنگام پخش پرونده های رسانه ای ، چشم اندازی تمیز و تازه داشته باشید ، قطعاً آن را توصیه می کنیم.

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار